Kavgada yediği yumruk darbesiyle dili boğazını kaçarak öldü!

İzmir Balçoğa’da restoran çıkışında karıştığı kavgada yumruk darbesi alan 22 yaşındaki genç kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.


Kavgada yediği yumruk darbesiyle dili boğazını kaçarak öldü!

İzmir’in Balçova ilçesinde, bir restoran çıkışında kavga ettikten sonra yere düşerek, dili boğazına kaçan Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa’nın oğlu İsmail Kocaağa (22), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

HASTANEDE YAŞAMINI KAYBETTİ

Olay, Mithatpaşa Caddesi Korutürk Mahallesi’nde yaşandı. İsmail Kocaağa, bir restoranda yemek yedikten sonra mekandan çıkarken, bir kavgaya karıştı. Bu esnada, dili boğazına kaçan Kocaağa’ya çevredekiler müdahale etti. Olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin sonrasında Kocaağa, ambulansla Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Kocaağa, doktorların bütün müdahalelerine karşın kurtarılamadı.

KAVGA ETMİŞ

Yere düşmeden önce kimliği belirsiz kişilerle tartışan ve meydana gelen arbede esnasında başına ve sırtına yumruk darbesi aldığı iddia edilen Kocaağa’nın cansız bedeni, savcının araştırmasının sonrasında İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Bekar olan ve gıda sektöründe çalışan Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa’nın oğlu Ahmet Kocaağa’nın kesin ölüm nedeninin, yapılacak otopsinin sonrasında ortaya çıkacağı söylendi. Kocaağa’nın ölümünde, arbedenin etkisinin olup, olmadığının araştırılacağı bildirildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz