Kaza yapan Burak Yılmaz alkollü mü çıktı?

Trafik kazası geçiren Burak Yılmaz’ın olay yerinde durmayarak hızla uzaklaşması şüpheleri üzerine çekti ve ünlü futbolcunun alkollü olduğuna dair iddialara sebep oldu.


Kaza yapan Burak Yılmaz alkollü mü çıktı?

İstanbul Sarıyer’de şoförünün kontrolünden çıkan lüks araç taklalar atarak park halindeki cipe çarptı. Arabadaki şoförün futbolcu Burak Yılmaz olduğu söylendi. Burak Yılmaz, yaptığı açıklamada “Geçirmiş olduğum trafik kazası herhangi bir yaralanmaya ve can kaybına neden olmaksızın atlattığım için şükrediyorum” şeklinde konuştu. Ferrari California modeli aracın, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’nın ortağı olduğu galeriye kayıtlı olduğu ortaya çıktı.

Kaza yapan Burak Yılmaz alkollü mü çıktı?

ALKOLLÜ MÜYDÜ?

Fenerbahçe taraftar portallarından 12 numara, Burak Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerini iletirken alkollü olduğu iddiasında bulundu.

12 numara, “Olay yerinden neden kaçtı? Alkollü müydü? Alkollü ise Selçuk İnan ve Olcan Ismin suç ortaklığı yapmış mıdır?” sorularıyla Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığını göreve davet etti.

İlginizi Çekebilir
Burak Yılmaz, eğlence mekanından çıktıktan sonra kaza yapmış

Burak Yılmaz, eğlence mekanından çıktıktan sonra kaza yapmış

Trabzonsporlu Burak Yılmaz'ın, otomobiliyle kaza yapmadan hemen önce Selçuk İnan ve Olcan Adın'la bir eğlence mekanından çıktığı iddia ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz