Kendi çocuklarını silahla rehin aldı

İzmir’de gerçekleşen olayda eşiyle kavga eden baba ne yapacağını şaşırdı ve üç çocuğunu silahla rehin aldı. Polis tarafından ikna edilemeyen baba eyleminden vazgeçmeyince özel harekat operasyon düzenledi.


Kendi çocuklarını silahla rehin aldı

İzmir’in Çiğli ilçesinde eşiyle tartışan bir kişi, 3 çocuğunu evinde silahla rehin aldı.

Olay, Yakakent Mahallesi 8087/11 sokakta bulunan bir apartmanda yaşandı. Alınan bilgiye göre, 4 çocuk babası olduğu öğrenilen R.Ç. eşiyle henüz tespit edilemeyen bir sebeple münakaşaya başladı. Münakaşa büyüyünce R.Ç.’nin eşi M.Ç., polis ekiplerine şikayette bulundu. M.Ç. eve gelen polis ekiplerini bir çocuğuyla kapıda karşıladı. Bu esnada polislerin geldiğini gören R.Ç. kapıyı kapatarak kilitledi. M.Ç. evde eşine ait bir tüfeğinin olduğunu bildirince, polis ekipleri R.Ç. kapıyı açması yönünde ikna etmeye çalıştı.Yaklaşık 3 saat süren ikna çalışmalarının başarısız olması üstüne, olay yerine özel harekat polisleri sevk edildi. Evde olan 3 çocuğu kurtarmak için operasyon yapan özel harekat polisleri, çilingir yardımıyla eve girdi. Etkisiz hale getirilen baba, ekipler tarafından gözaltına alındı. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinde sağlık kontrolünün sonrasında baba R.Ç. sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Ayrıca, evdeki 3 çocuk ise sağlık ekiplerinin kontrolü altında evden çıkartıldı.

İlginizi Çekebilir
Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Konya'da, arabasıyla kırmızı ışıkta duran hamile doktor Aliye Avcı'nın (35) aracına arkadan çarpan, çıkan münakaşa esnasında da tabancasını ateşleyip, doktoru yaralayan Hasan Çokkaynar ile ilgili, 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 seneye kadar hapis cezası istendi. Çokkaynar, savunmasında, tabancayı doldur- boşalt yapmak istediğini ve kurşunun doktora kazayla isabet ettiğini ileri sürdü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz