Kerimcan Durmaz kendine rezidans aldı

Biranda şöhrete kavuşan ve lüks düşkünü olduğunu söyleyen Kerimcan Durmaz, kendine Maslak bölgesinden son derece lüks 130 metrekarelik daire satın aldı.


Kerimcan Durmaz kendine rezidans aldı

Hareketleri, tavırları ve cinsel yönelim tercihi ile gündemin bir numaralı isimlerinden birisi olan Kerimcan Durmaz, son zamanlarda parayı sadece lüks ürünlere harcamakla kalmıyor ve elindeki bu gücü kaybedebilecek olmasına karşın geleceğine yatırım yaparak sürekli yeni daireler satın alıyor. Son olarak kendisine lüks bir rezidans alan Kerimcan Durmaz’ın yeni satın aldığı evin İstanbul’un Maslak bölgesinde olan lüks bir rezidansta olduğu, evin toplam 130 metrekare olduğu ve 2+1 olduğu açıklandı. Yeni evinden fotoğraflar paylaşan Kerimcan Durmaz, hayranlarından dakikalar içerisinde binlerce beğeni alıyor ve bu beğeniler Kerimcan Durmaz’a adeta ün katmakla kalmıyor para da kazandırıyor.

LÜKS YAŞAMI İLE TANINIYOR

Son derece lüks bir yaşama sahip olması ile tanınan Durmaz’ın özellikle de dikkat çeken bazı özel önem verdiği ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin en başında çanta ve takılar gelirken, gözlükler konusunda da hassas olduğu ve kendisine aldığı her bir ürünün son derece lüks, son derece pahalı olan ürünler olduğu belirtiliyor. Durmaz’ın yeni evini kiraya mı verecek olduğu, yoksa kendisinin mi oturacağı konusunda ise bilgi bulunmuyor.

MARKA VE KALİTE TUTKUSU VAR

Durmaz, bundan önce yapmış olduğu röportajında kaliteli ürünlere ve markalara karşı zaafı olduğunu daha öncede belirtmişti. Ancak bunun ünlü olmadan öncede böyle olduğunu söyleyen Durmaz, yaşamının bundan sonrada böyle devam edebilmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Kimi hayranları Durmaz’ın bu yaşam felsefesini beğenirken bazıları ise tepki gösteriyor ve lüksten kaçması gerektiğini söylüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Ankamall AVM, 90'lar konserlerinde bu hafta Eda-Metin Özülkü çiftini ağırladı. Romantik şarkıların sevilen isimleri Eda ve Metin Özülkü şarkılarıyla müzikseverlere harika bir müzik ziyafeti verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz