Kerimcan lüks ve zengin bir hayat istiyor

Bir gazete röportajına konuşan Kerimcan Durmaz, bu zamana kadar olan yaşamının zengin ve lüks içinde geçtiğini, bundan sonrasının da öyle olması için çabaladığını söyledi.


Kerimcan lüks ve zengin bir hayat istiyor

Kerimcan Durmaz Posta gazetesie yaptığı açıklamalar ile hayranlarını sevindirdi. Bir anda meşhur olması ile dikkat çeken ve hareketlerinden dolayı zaman zaman tepki çekmesine rağmen sıklıkla yaptıkları hareketlerinden vazgeçmeyen Kerimcan Durmaz, kendisinin son aylarda ne kadar kazandığını artık saymayı bıraktığını ve çok para kazandığını açıkladı. Kerimcan Durmaz, kendisinin çok para kazandığı ve çok para harcadığını, iyi gezmek, iyi giyinmek ve daha birçok konuda markaları ürünler kullandığına değinerek artık akıllandığını da açıkladı. Bir süreden beridir kazandığı para ile birlikte evler satın aldığını duyuran Kerimcan Durmaz, ev satın alarak geleceğine de yatırım yaptığını doğruladı.

SEVGİLİM İLE DOST KALAMAM

Kerimcan Durmaz, sevgilisine hiçbir şekilde Instagram ve benzeri hesaplar kullandırtmayacak olduğunu, kendisinin bu konuda katı kurallarının bulunduğunu ifade ederek, buna göre önlemler almasının önüne geçilirse kendisinin de buna göre cep telefonunu vermeyecek olduğunu belirtti. Durmaz, bu konuda çok katı kurallar aldığının farkında olduğunu ancak mutluluğu için bu şekil istediğini sözlerine ekledi.

LÜKS VE ZENGİN BİR HAYAT İSTİYOR

Özendiği hayatın lüks ve zengin bir hayat olduğunu açıklayan Durmaz, her zaman maddi olarak rahat olmasına rağmen kendi parasını kazanarak daha fazla özgür ve rahat olduğunun söyledi. Maddi  sıkıntısı bulunmadığını ancak her zaman temkinli olduğunu ve lüks yaşamın har vurup harman savurmak olarak nitelendirilmemesi gerektiğinin de altını çizdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Ankamall AVM, 90'lar konserlerinde bu hafta Eda-Metin Özülkü çiftini ağırladı. Romantik şarkıların sevilen isimleri Eda ve Metin Özülkü şarkılarıyla müzikseverlere harika bir müzik ziyafeti verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz