Kılıçdaroğlu, Ucuz et satışı için kasaplara seslendi

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ucuz et satışları ile ilgili mağdur olduklarını iddia eden kasaplara seslenerek “seçim zamanı hesabını sorun” dedi.


Kılıçdaroğlu, Ucuz et satışı için kasaplara seslendi

Ucuz et projesiyle alakalı uygulama hakkında konuşan ve mağdur olduğunu iddia eden kasaplara seslenen CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Niye isyan ediyorsunuz. Yarın karşınıza sandık koyacaklar, demokratik yollardan hesabını isteyeceksiniz” şeklinde konuştu.

Partisinin grup toplantısında söz alan Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da 2 gaziye karşı yapılan saldırıyı eleştirerek. Kılıçdaroğlu, “2 gazimizi saldırya uğrayabiliyor. Bu cesareti kimden ediniyorlar. Bunun sorgulanması gerekir” dedi. Vicdan sahibi kişilere seslendiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Tüm gazilerimize sahip çıkacağız. Onlara kalkan her el millete kalkmış demektir” diyerek konuştu.

KASAPLARA ’UCUZ ET’ ÇAĞRISI

Ucuz et projesiyle alakalı uygulama içinde konuşan Kılıçdaroğlu, mağdur olduğunu iddia ettiği kasaplar için konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu, “Sadece 2 mağazada et satışı yapılacak. 70 bin kasap isyan ediyor. Niye isyan ediyorsunuz. Seçimlerde önünüze sandık koyacaklar, demokratik yollardan hesabını isteyeceksiniz” şeklinde konuştu.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen

Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Mustafa Tuna, Ankara Belediye Başkanı Olarak Konuştu

Mustafa Tuna, Ankara Belediye Başkanı Olarak Konuştu

Yeni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan AK Parti adayı Mustafa Tuna yaptığı ilk konuşmasında ilkelerinin dürüst, şefaf ve adil bir yönetim olacağını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz