Kılıçdaroğlu’ndan İngiltere’ye önemli ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu üst düzey bakan ve parti yetkilileriyle önemli konuları ele almak için akşam saatlerinde Londra’ya uçtu. Yaklaşık bir hafta sürecek ziyaret bölgesel ve uluslararası olmak üzere bir çok konuyu ele alıyor.


Kılıçdaroğlu’ndan İngiltere’ye önemli ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 5-9 Kasım tarihlerinde bir dizi temaslarda bulunmak üzere İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı’nda beraberindeki heyetle beraber akşam 19.50 sularında Türk Hava Yolları’nın TK 1983 tarifeli uçağıyla Londra’ya hareket etti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Londra ziyareti kapsamında Birleşik Krallık Avrupa ve Amerika’dan Sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan ve İngiliz İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile bir araya gelecek. Ziyaret kapsamındaki görüşmelerde Türkiye-Birleşik Krallık ilişkileri, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere bölgesel ve uluslararası konuların ele alınacağı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

CHP’nin eski milletvekili Aykan Erdemir’in mal varlığına el konuldu!

CHP’nin eski milletvekili Aykan Erdemir’in mal varlığına el konuldu!

ABD'de yürütülmekte olan dava için Türkiye'den sahte deliller götürdüğü iddia edilen CHP'nin eski milletvekili Aykan Erdemir'in banka hesapları ve mal varlığına el konuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz