Kilis’te okullar güvenlik sebebiyle tatil edildi!

Kilis’te okullar güvenlik gerekçesiyle tatil edildi. Yapılan açıklamaya göre bölgede 12 Şubat tarihine kadar eğitime ara verildi.


Kilis’te okullar güvenlik sebebiyle tatil edildi!

Afrin operasyonu başladıktan sonra terör örgütü PYD’nin sınır noktasında bulunan Kilis hattına roket saldırılarını artırması üzerine eğitime 12 Şubat tarihine kadar ara verildi. Sınır hattında bulunan ve hain terör örgütünün saldırılarına maruz kalan diğer kentlerle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak okulların tatil olduğu illerle ilgili valiliklerden gelen açıklamalar an be an takip edilmektedir. Gelişmeler okuyucularımıza en kısa sürede aktarılacaktır.

Kilis'te okullar güvenlik sebebiyle tatil edildi!

Reyhanlı’da okullar tatil mi?

Henüz resmi kaynaklardan net bir bilgi iletilmemesi ile birlikte Kilis’in ardından Reyhanlı bölgesinde de okulların tatil edilmesi muhtemel görünüyor. Konu ile ilgili henüz valilikten gelen bir açıklama yok ancak Reyhanlı’da hain teröristlerin roket attığı bölgelerden biri olarak bilinmekte. Zeytin Dalı operasyonunun başlaması ile birlikte bu bölgelere düzenlenen saldırılar yoğunlaştı. Saldırılara güvenlik güçlerimiz an be an misliyle karşılık verse de tedbir amaçlı olarak eğitime ara verilmesi bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz