Kilolarından kurtulan Yıldız Asyalı bomba gibi dönüş yaptı!

Yaptığı doğumun ardından aldığı kilolarla dikkat çeken Yıldız Asyalı tekrar setlere dönebilmek için verdiği mücadeleyi kazandı ve tam 27 kilo birden verdi. Ünlü oyuncu kilo vermenin çok kolay olduğunu ancak şuan formunu korumakta zorluk çektiğini söyledi.


Kilolarından kurtulan Yıldız Asyalı bomba gibi dönüş yaptı!

Kanal 7’de ekrana gelen günlük dizi film ‘Elif’in başarılı kadın oyuncusu Yıldız Asyalı, setlere tekrar dönmesiyle beraber alakaları da üstünde toplamayı başardı.

‘Elif’ dizisi ile özlediği oyunculuğa dört elle sarılan Asyalı, “Oyunculuğa olan özlemimle 27 kilo verdim ama bu kiloda kalmak daha zor. Yemek yemeyi seven biri olarak zorlanıyorum. Kilo verirken bu kadar zorlanmadım, formda kalmak daha zormuş” şeklinde konuştu.

Kilo verirken uzman tavsiyelerini can kulağıyla dinlediğini ifade eden güzel oyuncu, formunu korumak için gene ile alakalı uzman birinden yardım isteyeceğini söyledi.

Oyuncuların kilo vermesi ve korumasının zor olduğunu sözlerine ekleyen Asyalı, “Aslında kilo verme ve koruma taktikleri her meslekte farklı olmalı diyerek düşünüyorum. Yaptığınız iş metabolizmayı doğrudan etkiliyor. Masa başı işi yapan ile çok enerji tüketenin, aynı süreçte kilo probleminden kurtulması mümkün değil. Bu yüzden kişiye özel çalışmalar bana cazip geliyor” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile aradığını bulan Gökçe Bahadır mutlu!

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile aradığını bulan Gökçe Bahadır mutlu!

Star Tv ekranlarında oynayan 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisi bu yıl ikinci senesini tamamlıyor. Ancak ekranların sevilen dizisi rakiplerini bir türlü sollayıp liderliğe oturamamıştı. Kör talihini kıran dizi bu sezon en yakın rakibi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı geride bıraktı ve AB grubunda birinci oldu. Dizinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır'da mutluluğunu sevgilisiyle kutlama yaparak gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz