Kim Milyoner Olmak İster yarışması 250 bin TL kazandırdı

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında Çağdaş İrfan kendisine sorular soruyu yanıtlamayarak yarışmadan 250 bin TL alıp ayrıldı.


Kim Milyoner Olmak İster yarışması 250 bin TL kazandırdı

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV ekranlarına yine damgasını vurdu. “1 Milyon Özel” programı olarak yayınlanan son yayında Çağdaş İrfan Yıldırım’a sorulan soru karşısında ne yapacak olduğu geçen sezondan beridir merak edilirken, Çağdaş İrfan Yıldırım’ın ne yapacağından daha çok sorulan sorunun cevabı daha çok merak edildi. Dün akşam reyting rekorları kırdığı tahmin edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sorulan soruya yanıt vermeyerek, 250.000 TL ile programdan ayrılan Çağdaş İrfan Yıldırım’ın aslında sorunun cevabını da doğru tahmin ettiği görülmüştü. Yarışmada en son 1 milyon liralık sorunun sorulması ile kritik süreçte başlamıştı.

SOSYAL MEDYADA POPÜLER OLDU

Yarışmada uzun bir süre sonra ilk defa 1 milyon TL barajına gelen ve 1 milyon TL’lik soruyu görebilen yarışmacı olunca program bir anda sosyal medyanın ana gündemine oturdu. Sosyal medyada kullanıcılar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümünde sorulan “Kuran’da hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” sorusunun yanıtı olan “Ar”’ yanıtının olduğunu öğrenince şaşkınlık yaşarken, diğer 3 seçeneğin ise “Kalem, Deniz ve Güneş” olduğu ekranlara yansımıştı.

250 BİN TL KAZANDI

Çağdaş İrfan kendisine yöneltilen soruya yanıt vermeyerek programdan 250 bin TL alarak ayrıldı. Soruya yanıt verip bilememesi halinde İrfan’ın kaybı büyük olacaktı. Bu sebepten 250 bin TL alarak yarışmadan çekildi. İnternet üzerinden yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Çağdaş İrfan’ın durumdan hiçte şikayetçi olmadığı gözlemlendi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Popstar Yarışma Programı Osmantan Erkır ile geri dönüyor!

Popstar Yarışma Programı Osmantan Erkır ile geri dönüyor!

Yıllar önce izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran başarılı yarışma programı Popstar, Osmantan Erkır ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Popstar yarışması için seçmeler önceki gün başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz