Kırgız kadınlara fuhuş operasyonu

Marmaris polisi ihbar üzerine gittiği Apart dairede ikisi Kırgızistan vatandaşı olmak üzere 4 kişiyi fuhuş yaparken yakaladı. Marmaris’te özellikle Suriyeli ve Kırgız kadınların fuhuş operasyonlarında sık sık yakalanması ise dikkat çekiyor.


Kırgız kadınlara fuhuş operasyonu

116 kadın yakalandı

Son zamanlarda artan fuhuş olaylarına karşı denetimleri ve baskınları artıran Marmaris polisi ihbar üzerine gittiği apartman dairesinde Kırgız kadınların kurduğu fuhuş şebekesini çökertti. Para karşılığı ilişkiye girdikleri insanların kamera kayıtlarını da aldıklarını iddia edilen Kırgız kadınlar yabancılar şubesi tarafından sorguya alınırken müşterileri oldukları iddia edilen iş adamları da ifadelerine başvurulmak üzere karakola götürüldü. Çevre sakinleri artan fuhuş olaylarından yabancı kadınları sorumlu tutarken emniyet kayıtlarında sadece Temmuz ayının ilk iki haftasında gerçekleşen 38 fuhuş baskını ve yakalanan 116 yabancı uyruklu kadın dikkat çekiyor.

Kırgız kadınlara fuhuş operasyonu

Sınır dışı edilecekler

Kırgız kadınlar ise savunmalarında Türkiye’ye Maya adında bir kadın tarafından temizlik yapmak için çağırıldıklarını ve sonrasında pasaportlarına el konulduğunu iddia etti. Zorla fuhuş yaptırıldıklarını söyleyen Kırgız kadınlar işlemlerin tamamlanmasının ardından sınır dışı edilecek.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Üniversiteli 4 kızı silahla tehdit edip fuhuş yaptırdılar!

Üniversiteli 4 kızı silahla tehdit edip fuhuş yaptırdılar!

İstanbul'da polis, genç kızları silah zoruyla fuhuş yapmaya zorlayan çeteyi çökertti. Çeteden kurtulan kız, "İlişki başına 200 lira alıp bana 20 lira verdiler. Beni 10 gün içerisinde 150 kişiye sattılar." ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz