Kız arkadaşını parka çağırıp tabancayla vurdu

Karaman’da bir kişi konuşmak bahanesiyle parka çağırdığı eski kız arkadaşını silahla vurarak öldürdü. Olay, akşam saat 20.30 civarında gerçekleşti.


Kız arkadaşını parka çağırıp tabancayla vurdu

Karaman’da bir kişi konuşmak için parka çağırdığı eski kız arkadaşını tabanca ile vurarak öldürdü.

Olay, saat 20.30 sıralarında Sakabaşı Mahallesi 860 Sokak üstünde bulunan parkta yaşandı. İddiaya göre, D.T. eskiden kız arkadaşı olan Ceyda Aycan’ı (18), konuşmak için parka çağırdı. Ceyda Aycan da kız arkadaşı S.K’yi yanına alarak parka gitti. Parkta buluşan D.T. ile Ceyda Aycan, bir müddet sonra münakaşaya başladı. Münakaşanın şiddetlenmesi üstüne D.T., belinden çıkardığı tabanca ile Ceyda Aycan’a üç el ateş etti. Kurşunlardan birisi Ceyda Aycan’ın sırtına gelmesi neticesi genç kız kanlar içerisinde yere yığıldı. Ceyda Aycan’ın yanındaki kız arkadaşının feryadını duyan çevredeki vatandaşlar vaziyeti hemen sağlık ekibi ile polise bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi ağır yaralı olan genç kızı hemen Karaman Devlet Hastanesine kaldırırken, polis ekipleri de olayın meydana geldiği parkta geniş güvenlik önlemi aldı. Hastaneye kaldırılan genç kız, burada yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Polis, olaydan sonra bir arabayla kaçan D.T.’yi yakalamak için geniş çaplı araştırma başlatırken, olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara'da 3 cinayeti inceleyen Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelilerini yakaladı. Şüphelilerin yaptığı itiraflar ardından iki cinayetin daha işlendiği ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz