“Kızlarım İçin” dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yaşar’ın mahalledekileri tehdit etmesinin sonrasında Kızlarım İçin yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başlanmıştı. İçinde bulundukları zor vaziyet sebebiyle Sumru’nun atmaması gereken bir adım atması ise Yaşar’ı öfkeden çılgına çevirmişti. Peki, bu hafta ekranda olacak Kızlarım İçin 7. bölümde neler meydana gelecek?


“Kızlarım İçin” dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kızlarım İçin son bölümde Yaşar uzun zaman sonra mahalleye dönmüş ve kızlarını tehdit eden kişileri tek tek bularak uyarmıştı. Kumru ve Sumru’nun yaşadığı zorlu süreç ise paraya ihtiyaçlarının olmasıyla beraber daha da içinden çıkılmaz bir hal almıştı. İşte Kızlarım İçin’in 16 Ocak günü Kanal D izleyicisi ile buluşacak bölümünde yaşanacaklar…

KIZLARIM İÇİN FRAGMANI VE 7. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D’den 16 Ocak günü ekranda olacak bölümle alakalı yapılan özet açıklaması ise şöyle; Sumru 150 bin lira bulabilmek için büyük bir hata yapar. Tanımadığı bir adamın evine gider. Yaşar ise kızını otomobile binerken görmüş ama onu durduramamıştır. Sumru yaptığı yanlışın farkına varıp pişman olsa da artık çok geçtir. Esas hayal kırıklığını bir baba olarak Yaşar sırtlanır.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Tayfun ise Yaşar!a ihanet edip Sumru’yla beraber olmak için ilk adımı atar. Yaşar, kızını emanet ettiği Tayfun’un ihanetini ne zaman ve nasıl öğrenecektir? Kumru ve Yağız arasındaki yakınlaşmaya bir türlü engel olamayan Semiha kendini büyük bir tehlikeye atarak hastanelik olur. Görünürdeki tek suçlu da Kumru’dur… Selva ise çocuğunun babası diyerek her şeyine katlandığı Çetin tarafından aldatıldığını öğrenir. Ama ne yazık ki bu bir son değil başlangıçtır. Selva’nın acısı esas şimdi başlamaktadır..

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yaza damga vuran dizi Kalp Atışı final kararı aldı!

Yaza damga vuran dizi Kalp Atışı final kararı aldı!

Yaz sezonunda fırtına gibi giren, fakat bu başarısını devam ettiremeyen Show TV'nin iddialı dizisi Kalp Atışı, önümüzdeki hafta final bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz