24 Ağustos 2017 Perşembe

Kocasını öldürmek isteyen kadın taksitle kiralık katil tuttu

İstanbul Eyüp'te yaşanan olayda Sevgi Göral isimli kadının sevgilisi olduğu iddia edilen İbrahim Doğantürk'le birlikte kocasını öldürmek için kiralık katil tutuğu iddia edildi. Ayrıca Göral'ın kiralık katile ödeyeceği 20 bin lira için taksit yaptığı öğrenildi.


İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, müebbet hapse çarptırılan Sevgi Göral, sevgilisi İbrahim Doğantürk ve kiralık katil Bünyamin Aktaş ile alakalı gerekçeli kararını açıkladı. Buna göre 2012’de evlenen Sevgi Göral eşi N. Tolga Göral’dan şiddet görünce sevgilisi İbrahim Doğantürk’ten kocasını öldürmesini istedi.

Sabah’ın haberine göre; Doğantürk, bunun için cezaevinde bulunan Bünyamin Aktaş’la 20 bin liraya el sıkıştı. Çift, Aktaş’ın hesabına 200-300 lira gibi paralar yatırdı. Cezaevinden çıkan Bünyamin Aktaş 13 Ekim 2015’te N. Tolga Göral’ı silahla vurarak öldürdü.

Cinayetten iki ay sonra Antalya’da buluşan çift anlaşmazlık yaşayınca Sevgi Göral telefonda ‘Seni de yakarım kendimi de’ dedi. Polisin teknik takibine takılan sözler üzerine cinayet aydınlandı.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına operasyon

İstanbul'da uyuşturucu ticareti yaptığı saptanan bazı adresleri operasyon düzenlendi. Eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonlarda 11 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerle birlikte bir miktarda uyuşturucu yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz