Kocasını öldürmek isteyen kadın taksitle kiralık katil tuttu

İstanbul Eyüp’te yaşanan olayda Sevgi Göral isimli kadının sevgilisi olduğu iddia edilen İbrahim Doğantürk’le birlikte kocasını öldürmek için kiralık katil tutuğu iddia edildi. Ayrıca Göral’ın kiralık katile ödeyeceği 20 bin lira için taksit yaptığı öğrenildi.


Kocasını öldürmek isteyen kadın taksitle kiralık katil tuttu

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, müebbet hapse çarptırılan Sevgi Göral, sevgilisi İbrahim Doğantürk ve kiralık katil Bünyamin Aktaş ile alakalı gerekçeli kararını açıkladı. Buna göre 2012’de evlenen Sevgi Göral eşi N. Tolga Göral’dan şiddet görünce sevgilisi İbrahim Doğantürk’ten kocasını öldürmesini istedi.

Sabah’ın haberine göre; Doğantürk, bunun için cezaevinde bulunan Bünyamin Aktaş’la 20 bin liraya el sıkıştı. Çift, Aktaş’ın hesabına 200-300 lira gibi paralar yatırdı. Cezaevinden çıkan Bünyamin Aktaş 13 Ekim 2015’te N. Tolga Göral’ı silahla vurarak öldürdü.

Cinayetten iki ay sonra Antalya’da buluşan çift anlaşmazlık yaşayınca Sevgi Göral telefonda ‘Seni de yakarım kendimi de’ dedi. Polisin teknik takibine takılan sözler üzerine cinayet aydınlandı.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İzmir’de şüpheli ölüm araştırılıyor

İzmir’de şüpheli ölüm araştırılıyor

İzmir'de 40 yaşındaki Gökşah Şeylan’ın ani ve şüpheli bir şekilde evinde ölü bulunması polis ekiplerini harekete geçirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz