Kocasını öldürmek isteyen kadın taksitle kiralık katil tuttu

İstanbul Eyüp’te yaşanan olayda Sevgi Göral isimli kadının sevgilisi olduğu iddia edilen İbrahim Doğantürk’le birlikte kocasını öldürmek için kiralık katil tutuğu iddia edildi. Ayrıca Göral’ın kiralık katile ödeyeceği 20 bin lira için taksit yaptığı öğrenildi.


Kocasını öldürmek isteyen kadın taksitle kiralık katil tuttu

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, müebbet hapse çarptırılan Sevgi Göral, sevgilisi İbrahim Doğantürk ve kiralık katil Bünyamin Aktaş ile alakalı gerekçeli kararını açıkladı. Buna göre 2012’de evlenen Sevgi Göral eşi N. Tolga Göral’dan şiddet görünce sevgilisi İbrahim Doğantürk’ten kocasını öldürmesini istedi.

Sabah’ın haberine göre; Doğantürk, bunun için cezaevinde bulunan Bünyamin Aktaş’la 20 bin liraya el sıkıştı. Çift, Aktaş’ın hesabına 200-300 lira gibi paralar yatırdı. Cezaevinden çıkan Bünyamin Aktaş 13 Ekim 2015’te N. Tolga Göral’ı silahla vurarak öldürdü.

Cinayetten iki ay sonra Antalya’da buluşan çift anlaşmazlık yaşayınca Sevgi Göral telefonda ‘Seni de yakarım kendimi de’ dedi. Polisin teknik takibine takılan sözler üzerine cinayet aydınlandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz