Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.


Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

İstanbul’da eşine az rastlanır bir olay meydana geldi. Yeni anne olan Buse adlı genç kadın görümcesiyle kaçtı. 3 gün önce Bahriye Dalgıç adlı kadın kızı Buse Şule Faris’e ulaşamayınca evine gitti. Eve giden Dalgıç, ” Anne biz gidiyoruz, bizi aramayın, peşimize düşmeyin” notuyla karşılaştı.

EVDEKİ PARALARI ALMIŞLAR

Show TV’de yer verilen habere göre; Hemen telefonla kızını arayan Dalgıç, sosyal medya hesabını da kapatan kızına ulaşamadı. Daha sonra genç kadının 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş ile kaçtığı anlaşıldı. İki genç kadın para, altın ve kredi kartlarını da alarak kayıplara karıştı.

“CANINA KIYARLAR DİYE KORKUYORUM”

Notun sonrasında polise giden aile kayıp ihbarında bulundu. Show habere konuşan anne, “Dön kızım, çocuklar ağlıyor. Canına kıyarlar diyerek korkuyorum, ne olur çocuğumu bulun ” diyerek isyan etti.

KARISI KIZ KARDEŞİYLE KAÇAN KOCA ŞAŞKIN

Talihsiz eş Ahmet Faris ise şunları belirtti:

Olayların nedenini kız kardeşime bağlıyorum. Kız kardeşimin bazı sıkıntıları vardı. Benim eşimle hiçbir problemim yok. Buna karşın gitmiş.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

İstanbul’da 2 sene önce Lübnanlı sahibinin elinden çalınan 1 milyon dolar değerindeki zümrüt taşı, Mersin’de bulundu. Olayla alakalı 5 kişi gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz