Konya’da arka arkaya iki araç çarpan adam öldü

Arkadaşları ile tartışıp sinirlenen adam sokakta elinde bıçakla koşmaya başlayınca iki araba üzerinden geçti ve hayatını kaybetti.


Konya’da arka arkaya iki araç çarpan adam öldü

Konya’da arkadaşları ile tartıştığı iddia edilen 9 yaşındaki adam elinde bıçakla sokaklarda koşuşturmaya başladı. Sinirli bir şekilde sokağa atlayan talihsiz adamı art arda iki otomobil ezdi. Olay yerinde can veren Devrim Oluk’un neden tartıştığı ya da kimlerle tartıştığı ise merak konusu. Sabaha karşı 05:15 sularında gerçekleşen talihsiz olay sonrasında polisin başlattığı soruşturma kapsamında araç şoförlerinin ifadesi alındı, adli tıp cesedi incelemek üzere otopsi işlemlerini başlattı.

MÜDAHALELER YETERSİZ KALDI

Konya’nın Merkez Selçuklu İlçesi Ankara Mahallesi’nde sabah saatlerinde gerçekleşen kaza duyanlara pes dedirtti. Arkadaşları ile tartıştığı iddia edilen 39 yaşındaki Devrim Oluk eline aldığı ekmek bıçağı ile sinirli bir şekilde kendini sokağa attı. Etrafına bakmadan sokağa çıkan adama önce bir hafif ticari araç sonra da otomobil çarptı. İki çarpmanın da etkisiyle olay yerinde can veren genç adamın yardımına ise araç şoförleri koştu. Feci şekilde can veren talihsiz adama olay yerinde yapılan müdahaleler yetersiz kaldı.

ÜZERİNDEN MERMİ ÇIKTI

Bölgeye yakın bir sitenin güvenlik görevlileri Oluk’un hızlı bir şekilde sokağa fırladığını ve bağırarak yürürken birden araçların hızlı seyrettiği yola çıktığını söylediler. Kaza sonrası 39 yaşındaki Devrim Oluk’un üzerinden bir bıçak ve iki adet mermi çıktı. Polis hem çevredeki güvenlik kameralarını hem de görgü tanıklarının ifadelerini inceleyerek olayı aydınlatmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir
Konya’da şiddetli rüzgar çatıları sökerek uçurdu

Konya’da şiddetli rüzgar çatıları sökerek uçurdu

Konya’nın Beyşehir ilçesinde etkili olan şiddetli rüzgar 4 evin çatısını uçururken, elektrik ve telefon direkleri devrildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz