Köpeği arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürdü!

Mersin’de bir arabanın arkasına iple bağlanan Rottweiler cinsi köpeğin cansız bedeni, araç sahibi tarafından sürüklenirken götürüldü. Meydana gelen olay başka bir şoför tarafından cep telefonu ile an be an kaydedildi.


Köpeği arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürdü!

Hayvanlara yönelik acımasızlığın görüntülerinden biri de Mersin’in Erdemli ilçesinde kaydedildi. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde bir arabanın arkasına bağlı köpeğin cansız bedeninin vicdansız şoför tarafından sürüklenerek götürüldüğü görüldü.

Mersin Hayvanları Koruma ve Sahiplendirme Platformu’nun sosyal medya hesabından paylaşılan görüntülerde Rottweiler cinsi köpeğin cansız bedeni bir arazi aracının arkasına bağlı biçimde sürükleniyor. Görüntüyü kaydeden vatandaş ise, şu değerlendirmede bulunuyor: “Mersin’in Erdemli ilçesinde bir pikabın arkasında köpeği bağlayarak sürüklüyor. Köpek az önce koşuyordu şuan ölmüş durumda” . Daha sonra vatandaşlar tarafından durdurulan şoförün çekilen fotoğrafta köpeğin cesedine bastığı görülüyor.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Vicdanları sızlatan bu görüntüler sosyal medyada paylaşılmasının sonrasında tepkiler çığ gibi büyüdü. Kullanıcılar karşılaştıkları görüntünün insanlık dışı bir hareket olduğunu ifade ederek, şoförün yakalanıp cezalandırılmasını istediler.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

9 aylık bebeğin boğazını annesinin kesip intihar ettiği iddia edildi

Mersin'in Mut ilçesinde bir annenin önce 9 aylık kızının boğazını bıçakla kesip öldürdüğü, daha sonra intihara kalkıştığı ettiği ileri sürüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz