Koray Aydın, iktidar partisine çok sert seslendi: Zalimler titriyor!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, partisinin Türkiye’de taşları yerinden oynattığını ve sindirilmiş insanların sesi olduğunu söyledi.


Koray Aydın, iktidar partisine çok sert seslendi: Zalimler titriyor!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, “Zalimin zulmü bir yere kadardır. Dünyanın en korkak insanları zalimlerdir, diktatörlerdir. Nereden cesaret alırlar? Karşısındaki sinmişlikten. Ama bugün Türkiye’de bu oyun bozuldu. Bugünün zalim iktidarı, şimdi oturduğu Saray’da tir tir titriyor” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, partisinin Mersin İl Örgütü’nün düzenlediği kaynaşma yemeğine katıldı. Yemekte partililere hitap eden Aydın, “Türkiye Cumhuriyeti var olduğundan beri bu millet en zor dönemden geçiyor. Kuvveti eline geçiren bir zalim, devletin kuvvetini sopa gibi kullanarak, Türk milletini sindirmiş, herkes kabuğuna çekilmiş, herkes yarına endişeyle bakıyor. Herkes ne olacağım sorusunu birbirine soruyor ama bir şey yapmakta, bir cesareti ortaya koymakta karamsarlığa kapılıyor. Zalimin zulmü bir yere kadardır. Dünyanın en korkak insanları zalimlerdir, diktatörlerdir. O elinde sopa sallayarak herkesi tehdit edenler dünyanın en korkak insanlarıdır. Nereden cesaret alırlar? Karşısındaki sinmişlikten. Bu baskılar karşısında ne yapacağını bilemeyen milyonların kararsızlığından cesaret alır onlar” şeklinde konuştu.

“Ama bugün Türkiye’de bu oyun bozuldu” diyen Aydın, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bugünün zalim iktidarı, şimdi oturduğu Saray’da tir tir titriyor. Niye titriyor biliyor musunuz? Bir grup insan çıktı, senden korkmuyorum şeklinde konuştu. Niye? Çünkü zalimin zulmü varsa inanmış insanların da güvenecekleri Allah’ı var. Gün gelecek Allah’ın sopası da devreye girecek.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
İyi Parti, hükümete seslenerek Esad ile iletişim çağrısı yaptı

İyi Parti, hükümete seslenerek Esad ile iletişim çağrısı yaptı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin operasyonuyla alakalı değerlendirmeler yapan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Aytun Çıray, hükümeti doğrudan Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'la iletişim kurmaya ve terörle mücadeleyi Şam'la beraber sürdürmeye çağırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz