Kreşte öğretmen dövüyor çocuk sarılıyor!

Samsun’da küçük çocuklara şiddet uygulanan kreşten yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, minik çocuk birçok kez şiddet görmesine rağmen öğretmenine sarılmaya çalışıyor.


Kreşte öğretmen dövüyor çocuk sarılıyor!

Samsun’da özel bir kreşte öğretmenlerin minik öğrencilere uyguladığı şiddet olayında, yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Görüntülerde bir öğretmenin çocukları terlikle sıra dayağına çektiği ve başka bir öğretmenin de defalarca şiddet uygulamasına karşın, minik çocuğun ona sarıldığı görülüyor.

4 ÖĞRETMEN, AYLARCA MİNİK ÇOCUKLARA ŞİDDET UYGULADI

Çarşamba ilçesi Sungurlu Mahallesi’ndeki özel bir kreşe aileleri tarafından emanet edilen ortalama 35 minik öğrenci, 4 öğretmen tarafından aylarca şiddete maruz kaldı.

“ÖĞRETMEN BİZİ DÖVÜYOR” ŞİKAYETİ HAREKETE GEÇİRDİ

Bir çocuğun ailesine “Kreşte öğretmen bizi dövüyor” demesinin sonrasında aile vaziyeti polise ihbar etti. Bunun üstüne Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri kreşe ait güvenlik kamera kayıtlarını araştırmaya aldı.

KAMERA KAYITLARI ŞİDDETİ ORTAYA ÇIKARDI

Polis güvenlik kamera kayıtlarını incelediğinde kan donduran görüntüler buldu. Görüntülerde görevlilerin, yaşları 4 ila 6 arasında olan küçük çocuklara şiddet uyguladığını belirleyen ekipler, M.K.K, S.Ö., G.Ş. ve S.K. adlı öğretmenleri gözaltına aldı.

GÖZALTINA ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRAKILDILAR

Gözaltına alındıktan sonra işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen G.Ş. ve S.Ö. tutuklanırken, M.K.K. ve S.K. ise adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

YENİ GÖRÜNTÜLER DE ŞİDDETE KARŞIN ÇOCUK, ÖĞRETMENE SARILIYOR

Öte yandan, skandal şiddet olayının meydana geldiği kreşte, yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Görüntülerde kadın öğretmenin bir çocuğa defalarca şiddet uygulamasına karşın, minik çocuğun ona sarıldığı görülüyor.

TERLİKLE ÇOCUKLARI SIRA DAYAĞINA ÇEKMİŞLER

Ancak öğretmen kendisine sarılan çocuğa tekrar tokat atıyor. Öbür görüntülerde ise öğretmenlerin çocukları terlikle sıra dayağına çektiği ve itip kaktığı görülüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz