Aile dizisi 23. bölümde neler olacak?

Aile 23. bölümde, Hülya'nın kumarı ve Aslan ile Devin'in ilişkileri ön planda olacak. Dizi bu hafta büyük sürprizlerle dolu geliyor!

Aile dizisi 23. bölümde neler olacak?

Ekrana gelecek olan Aile dizisinin 23. bölümü için heyecan dorukta! Hülya'nın oğlunu kaybetmemek adına giriştiği büyük kumar, Aslan'ın evde kalmaya devam etmeleri karşılığında koyduğu şartla birleşerek dizinin ana odağını oluşturuyor. Aslan, Hülya'nın iyileşmesi için terapiye başlamak şartını koşarken, Devin ise Ergun'a karşı kararlı bir duruş sergiliyor. Hastanesinden sonra her şeyini kaybeden Ergun, kendisini düştüğü durumdan kurtarmak için Hülya'yı tehdit etmeye başlıyor.

Dizinin bu bölümünde İlyas ve Bedri'nin işbirliğinin hala devam ettiği ortaya çıkıyor. Aslan'ın, Bedri'nin ayağını marinadan kökten kesmek için hazırladığı plan ise izleyicileri şaşırtıyor. Devin'in kliniğinde sürpriz bir misafiri ağırladığı sahneler de dikkat çekiyor. Çift terapisi konusunda kararlı olan Devin, yeni bir terapist buldu. Böylece ilişkilerini iyileştirmek adına aileleriyle ilişkilerini düzeltmeye karar veriyorlar.

Bölüm, marinada düzenlenen bir kutlama yemeğiyle doruk noktasına ulaşıyor. Devin, Aslan'ın da desteğiyle aldığı bir kararı kutlama sırasında duyuruyor. Beklenmedik bir olayla karşılaşan Aslan ve Devin'i zorlu bir sınav bekliyor. Bu akşam yemeğinde yaşananlar, izleyicilere daha önce görülmemiş bir Hülya'yı tanıma fırsatı verirken, herkes için unutulmaz anlar sunacak gibi görünüyor. Aile dizisinin 23. bölüm fragmanı izleyicileri merak içinde bıraktı. 

Aile dizisi 23. bölümde neler olacak?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?