Ayfer Dönmez, Ömer dizisine Avukat Nehir karakteriyle katıldı

Ayfer Dönmez, Avukat Nehir karakteriyle Ömer dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Ayfer Dönmez, Ömer dizisine Avukat Nehir karakteriyle katıldı

Ayfer Dönmez Ömer dizisinin kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu, dizide Avukat Nehir karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın paylaştığı Ömer dizisi Pazartesi akşamları ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Star TV'de yayınlanan OGM Pictures imzalı Ömer'e yeni bir oyuncu katılıyor. Avukat Nehir karakterine ünlü oyuncu Ayfer Dönmez hayat verecek.

Ömer dizisinin 46. bölümünde;

Ömer ile Gamze, sevgilerinin gücüne rağmen ayrılık konuşması yapar. Tahir'in hataları yüzünden tüm aile derinden sarsılacaktır. Ömer ile Gamze, çok önemli bir konuda avukata danışmak zorunda kalacaktır. Bu kişi ise Avukat Nehir olacaktır.

Sedef Bayburtluoğlu Gürerk ve Deniz Madanoğlu'nun senaryosunu yazdığı, Cem Karcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Ömer dizisinin 46. bölümünde ekibe dahil olacak olan Dönmez, daha önce Hatırla Sevgili, Dila Hanım, Bir İstanbul Masalı, Hayat Sırları, Bir Zamanlar Osmanlı gibi yapımlarda rol aldı.

42 yaşındaki güzel oyuncu Avukat Nehir rolüyle ekranlara geri dönüyor. Ömer ile Gamze, Avukat Nehir'e çok önemli bir konu için başvuracak.

İşte, Ömer 46. bölüm fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=AyI5qo-qPbc

Ayfer Dönmez, Ömer dizisine Avukat Nehir karakteriyle katıldı