Kızıl Goncalar 12. bölüm fragmanı: Zeynep yeniden hedefte! Tehlike kapısını çalıyor!

Zeynep, Feyza'nın evlendirilmesi konusunda suçlanır ve büyük bir sorunla karşı karşıya kalır. İşte, Kızıl Goncalar 12. bölüm fragmanı!

Kızıl Goncalar 12. bölüm fragmanı: Zeynep yeniden hedefte! Tehlike kapısını çalıyor!

Kızıl Goncalar 12.bölüm fragmanında Feyza tarafından kötülüğe uğrayan Zeynep şimdi zor bir imtihandan daha geçecektir. Feyza'nın başka biriyle nikahlandırılmasının tek sorumlusu olarak görülen Zeynep için yeni bir kötülük planı hazırlanır. Hasna'nın 'Hep o Zeynep yüzünden oldu ne olduysa. Ama bilirim ben ona ne yapacağımı' çıkışı yeni bölüm fragmanına damgasını vurdu.

Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu, Ömür Atay ile Özgür Sevimli'nin yönettiği, Şükrü Necati Şahin, Melih Özyılmaz ve Ceylan Güleç'in kaleme aldığı Kızıl Goncalar 12.bölümüyle tarihinde saat 20:00'da NOW TV'de izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

Kızıl Goncalar'da Neler Yaşandı?

Levent’in Zeynep’in gidişi konusunda kendisine yalan söylediğini Beste’den öğrenen Meryem yıkılır. Levent, Beste’yle büyük bir kavgaya tutuşurken Levent’e güveni kaybeden Meryem, yaşananlardan habersiz olan Zeynep’le birlikte Suavi’yi ötanazi fikrinden vazgeçirdikten sonra bir daha o eve gitmeme kararı vermiştir.

Öte yandan Zeynep’e kurduğu tuzak ortaya çıkan Feyza ise her şeyini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Feyza ile ilgili kararı Cüneyd’in vermesi ise Sadi’nin onu iktidarına ilk kez bu kadar açıktan bir rakip olarak görmesine sebep olur. Bu durumdan tek çıkışı ise Sadi’nin bulduğu güçlü damat adayı Affan olacaktır. Ancak Feyza’nın kaderi, kendi seçimi olacaktır.

Suavi’yle görüşmesinden mutlu ayrılan Zeynep halen Cüneyd’e kırgın olsa da Cüneyd, hakkına girdiği kızın gönlünü almak için çare aramaya başlar. Bu yolda kendi evliliğini yürütmekte zorlanan Levent’ten ona yol göstermesini isteyecektir. Ancak Levent ikilinin birlikteliğinden habersizmiş gibi davranmak zorundadır. Fransa meselesinde Mira ile Zeynep arasında bir seçim yapmak zorunda kaldığını anlatmak isteyen Levent’e küs olan Meryem ise ötanazi sırrını ondan saklarken benzer bir duruma düştüğünü fark eder. Ancak Suavi ölüme gitmeden önce, ikisinin de doğruları söylemek için vakti daralmıştır.

İşte, Kızıl Goncalar 12. bölüm fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=FQDrG8Yrrys

Kızıl Goncalar 12. bölüm fragmanı: Zeynep yeniden hedefte! Tehlike kapısını çalıyor!