Kızılcık Şerbeti zirveyi koruyor!

Reyting lideri Kızılcık Şerbeti, her Cuma akşamı ekranlarda zirveyi koruyor.

Kızılcık Şerbeti zirveyi koruyor!

SHOW TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekrana gelen bölümüyle bir kez daha üç farklı kategoride birinci olarak reyting sıralamasındaki liderliğini pekiştirdi. Yapımını Gold Film'in üstlendiği ve başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı dizi, izleyicilerden büyük ilgi görüyor.

AB grubunda 11.37 izlenme oranı ile 30.69 izlenme payı, ABC1 20+’da 11.33 izlenme oranı ve 26.37 izlenme payı, Total grubunda ise 8.59 izlenme oranı ve 20.48 izlenme payı elde eden Kızılcık Şerbeti, bu performansıyla ilk 100 program arasında birinci sıradaki yerini sürdürdü.  Dizinin sosyal medyada Kızılcık Şerbeti ve Kıvılcım etiketleriyle uzun süre TT listesinde yer alarak büyük bir etki yarattığı belirtiliyor.

Dizinin son bölümünde ise izleyicilerine oldukça gerilim dolu anlar yaşattı. Doğa'nın Pembe'ye karşı savaş açması, Alev'in gözaltına alınması ve Pembe'nin kurduğu oyununun detayları büyük ilgi çekti. Özellikle Pembe'nin "Abdullah Bey gelemedi, beni gönderdi" ifadesi, bölümün final sahnesine damga vurdu. Yeni bölüm tanıtımında ise heyecanın devam edeceğine dair ipuçları verildi. Alev'in Abdullah'tan uzaklaştığı, Ömer ve Abdullah arasındaki gerilimin arttığı, Kıvılcım ve Ertuğrul'un ilişkisindeki gelişmelerin merak konusu olduğu belirtiliyor. İzleyicileri büyük bir merak içinde bırakan dizi, her cuma akşamı saat 20.00'de SHOW TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. Kızılcık Şerbeti, senaryosunu Melis Civelek'in yazdığı, yönetmenliğini Ketche'nin üstlendiği bir yapım olarak büyük beğeni topluyor.

Kızılcık Şerbeti zirveyi koruyor!