Kuruluş Osman dizisinde ayrılık!

Kuruluş Osman dizisinin güzellerinden birisinin ayrılacağı düşünülüyor. Bilgiler henüz netleşmedi.

Kuruluş Osman dizisinde ayrılık!

Kuruluş Osman dizisinin heyecan dolu anları devam ederken, sevilen karakterlerden birinin veda edeceği iddiası izleyiciler arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Dizinin son bölümlerinde yaşanan olaylar ve ayrılık kararıyla ilgili detaylar merak konusu olmuş durumda. Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Emre Bey, Mirza Bahattin Doğan, Gökhan Atalay ve Çağrı Şensoy gibi önemli isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman dizisi, yeni sezonda bir ayrılık haberiyle sarsıldı. Seyirciyi şaşırtan haberin detayları ise hala netlik kazanmış değil.

Dizinin son bölümlerinde Kestel'in, Osman Bey ve Yakup Bey'in evlatlarını esir alarak kaleleri istemesi ve bu duruma karşı verilen mücadele diziyi adeta bir gerilim hikayesine dönüştürmüş durumda.  Alaeddin'in saraydaki haini bulma çabaları ve ortaya çıkan sürpriz detaylar da izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Medya kulislerinde dolaşan iddialara göre, dizinin ilerleyen bölümlerinde güzel oyuncu Ecem Sena Bayır'ın hayat verdiği Holofira Nilüfer Hatun'un diziden ayrılacağı öne sürüldü. Hangi bölümde veda edeceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmamış.  Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 140. Bölümü için heyecanı daha da arttırmış durumda. Çarşamba akşamları saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi, sevilen karakterler arasındaki ayrılık ve gerilim dolu anlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Kuruluş Osman dizisinde ayrılık!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?