Ne Gemiler Yaktım dizisi, 4 Aralık Pazartesi günü başlıyor! İşte ilk fragman

Başrollerini Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın paylaştığı 'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin yayın tarihi belli oldu ve ilk fragmanı az önce yayınlandı.

Ne Gemiler Yaktım dizisi, 4 Aralık Pazartesi günü başlıyor! İşte ilk fragman

Başrollerini Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'ın paylaştığı 'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin yayın tarihi belli oldu ve ilk fragmanı az önce yayınlandı.

Birbirinden başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin yayın tarihi heyecanla bekleniyordu… Pek çok dizisever, “Ne Gemiler Yaktım ne zaman başlıyor?” sorusuna yanıt beklerken, yanıt az önce geldi.

Show TV'de ekrana gelecek olan Ay Yapım imzalı Ne Gemiler Yaktım dizisi ilk bölümüyle 4 Aralık Pazartesi akşamı başlıyor. Merakla beklenen dizide Yasemin ile Fidan adlı iki kadının acı yüklü hayat hikayesi ve birbirlerine sığınması anlatılıyor.

Ne Gemiler Yaktım 1. bölüm fragmanı da az önce yayınlandı. Böylece dizinin Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşacağı kesinleşti.

Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaristi olduğu diziyi Altan Dönmez yönetiyor. Çarpıcı bir drama olan Ne Gemiler Yaktım dizisinde iki kadının birbirine tutunması ve varoluş savaşı etkileyici bir dille ekrana yansıtılacak.

Dizinin kadrosunda;
Macit Koper, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Çagan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat da yer alıyor.

İşte, ilk bölümden önemli ipuçlarını barındıran Ne Gemiler Yaktım fragmanı!

https://twitter.com/ShowTV/status/1728099550798201094

Ne Gemiler Yaktım dizisi, 4 Aralık Pazartesi günü başlıyor! İşte ilk fragman