Parlayan yıldızlar konserleri gerçekleşek!

Parlayan yıldızlar konserleri 4 Aralıkta gerçekleşecek. Genç isimler yeteneklerini sergileyecek!

Parlayan yıldızlar konserleri gerçekleşek!

Parlayan Yıldızlar Konserleri, 4 Aralık'ta İş Kuleleri Salonu'nda sanatseverleri büyüleyici bir deneyime davet ediyor. İş Sanat, genç yetenekleri destekleme misyonu doğrultusunda düzenlenen bu konserde, arp virtüözü 14 yaşındaki Lidya İpek Keskin ve piyano dehası 20 yaşındaki Sezgin Güngörmez sahnede parıldayacak.

İzmir doğumlu genç yetenek Lidya İpek Keskin, müzik yolculuğuna Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda başladı. 2022'de katıldığı 5. Universal Stars Müzik Yarışması'nda iki kategoride birincilik elde eden Keskin, aynı başarıyı 6. Uluslararası Slovenya Arp Yarışması'nda da göstererek gümüş madalyayı kazandı. Konserde, Lidya İpek Keskin, Felix Godefroid, William Croft ve John Parry'nin eserlerinden oluşan etkileyici bir repertuvarla seyirciyi büyüleyecek.

Diğer bir sahne parıltısı Sezgin Güngörmez ise 2017 yılında müzik eğitimine Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi'nde başladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı'na 2021'de kabul edilen genç müzisyenin repertuvarında ise Franz Schubert, Franz Liszt ve Isaac Albeniz gibi büyük ustaların eserleri yer alıyor. Sezgin Güngörmez'in piyano performansı, konserin unutulmaz anlarından biri olacak.

Parlayan Yıldızlar Konserleri, genç yeteneklere verdiği destekle müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. özel konser, sanatın büyüsüne kapılmak isteyenleri bekliyor. Unutulmaz anlar için 4 Aralık'ı şimdiden takviminize işaretlemeyi unutmayın!

Parlayan yıldızlar konserleri gerçekleşek!
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.