Show TV’nin ‘Bahar’ dizisinden yeni tanıtım

Show TV’nin Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy’lu ‘Bahar’ dizisinden yeni bir tanıtım yayınlandı.

Show TV’nin ‘Bahar’ dizisinden yeni tanıtım

Show TV’nin Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy’lu ‘Bahar’ dizisinden yeni bir tanıtım yayınlandı. İşte, Bahar dizisi tanıtım fragmanı…

Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisi yakında Show TV'de izleyicilerle buluşacak. Dizinin ilk tanıtımı büyük beğeni toplamıştı. MF Yapım imzalı Bahar dizisinin ikinci tanıtımı da yayınlandı. Senaryosunu Ayça Üzüm'ün yazdığı, Kore'nin Doctor Cha dizisinden uyarlanan Bahar'ı Neslihan Yeşilyurt yönetiyor.

Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya, Hatice Aslan, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever ve Sena Kalıp dizinin kadrosunda yer alıyor.

Tıp eğitimini eşi ve çocukları için yarıda bırakarak zamanla unutkanlık hastalığına tutulan Bahar, ölümle yüzleştiğinde ailesinin gerçek yüzünü görür. Hastanede ise iki doktor Bahar için savaşır. Biri Bahar'ın eşi Timur, diğeri Bahar'ı kazanmak isteyen Evren'dir. Bahar'ın eski hayatını geri kazanma serüveni trajikomik ve dramatik olayları da beraberinde getirecek ve izleyicilere umut olacaktır.

Bahar, yakında Show TV’de…

İşte, Bahar dizisinin 2. tanıtımı!

https://www.youtube.com/watch?v=tAQj1tfKyWE

Show TV’nin ‘Bahar’ dizisinden yeni tanıtım