Liseli gençler grup halinde kavga etti 3 kişi yaralandı

İstanbul’da iki liseli grup tarafından başlatılan kavga mahalleyi savaş alanına çevirdi. Olayda taş, sopa, bıçak gibi aletler kullanılırken 3 kişi yaralandı.


Liseli gençler grup halinde kavga etti 3 kişi yaralandı

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan bir lisede öğrenciler arasında yaşanan kavga okul dışarısına taştı. Okulda yaşanan kavganın ardından Beylik Pazarı’na gelen liseli gençler, burada yanlarında getirdikleri, bıçak, çakı ve benzeri kesici aletleri birbirlerine karşı acımasızca ve vahşice kullanarak birbirlerini yaralarken, birçok öğrencinin yumruk, tekme ve tokat ile birbirlerine saldırması dikkat çekti. Yaşanan olayları okul çevresinde bulunanlar şaşkınlıkla izlerken polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri dahi kalabalık grubu ayırmakta güçlük çekti.

ESNAF KAVGAYI AYIRAMADI

Öğrencilerin Beylik Pazarı’nda buluşmasına onlarca öğrencinin katıldığı ve kalabalık 2 grubun birbirlerine karşı saldırdıkları çevrede bulunan kişilerce ifade edildi. Birçok öğrencinin ellerinde bıçak olduğunu ifade eden görgü tanıkları, bazı gençlerin yaralandığını, esnafların gençleri ayırmak için çaba harcamasına rağmen gençlerin ayrılmadığını açıkladı. Birbirlerine öldüresiye saldıran gençleri olay yerine gelen polis ekipleri bile ayırmakta zorluk yaşadı. Çok sayıda kişi yaralandı ve çevredeki sağlık ocaklarında tedavi altına alındı.

3 KİŞİ YARALANDI, POLİS AYIRDI

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde başlayan ve Beylik Pazarı’nda devam eden kavgada 3 gencin bıçak darbeleri ile yaralandığı, 2’sinin bacağından 1’inin ise kolundan yaralanması üzerine sağlık ocağında yapılan tedavilerinin ardından ambulans ile hastaneye götürüldükleri açıklandı. Olayla ilgili polis ekiplerinin soruşturma başlattığı, olayın araştırılması için adım atıldığı ifade edildi. Gençlerin kavgasının nedeni ise öğrenilemedi. Tedbir amaçlı okul ve çevresinde güvenlik önlemleri artırılırken grupların tekrar bir araya gelmemesi için tedbirler alındı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Adamla tartıştı hızını alamadı kucağındaki çocuğu yumrukladı

Adamla tartıştı hızını alamadı kucağındaki çocuğu yumrukladı

Arjantin'de meydana gelen olayda kucağında çocuğu bulunan adam ile bir başka genç arasındaki tartışma yumruklaşmaya döndü. Genç adamın attığı yumruk babasının kucağındaki çocuğun suratında patladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz