3391 kilometre filmi için imza gününde toplanıldı!

Beyza Alkoç'un kitabı 3391 Kilometre, duygusal bir aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Ünlü iki isim imza töreninde bir araya geldi.

3391 kilometre filmi için imza gününde toplanıldı!

3391 Kilometre'nin imza günü, Beyza Alkoç'un aynı adlı kitabının sinema uyarlaması için heyecan verici bir buluşma anına sahne oldu. İzmir'deki bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlik, kitapseverlerin yanı sıra filmin merakla beklenen vizyon öncesinde büyük bir coşkuya sahne oldu. Etkinliğe katılan yaklaşık 4 bin kişi, 2500 kitabın imzalanmasıyla unutulmaz bir gün yaşadı.

İmza gününde filmdeki başrol oyuncuları Derya Pınar Ak ve Ahmet Haktan Zavlak, hayranlarıyla buluştu. OTTO Entertainment ve Böcek Films'in yapımcılığını üstlendiği, 12 Ocak'ta vizyona girecek olan film, 5 Ocak itibarıyla ön satışa sunuldu. 3391 Kilometre, sevginin güçlü bağını hissedebilen iki gencin, fiziksel mesafelere rağmen birbirlerine duydukları tutkulu hikayesini konu alıyor. Film, başarılı oyunculuk performansları ve zengin prodüksiyonuyla izleyicilere unutulmaz bir seyir deneyimi vadediyor. Gerçekleşen özel gün, aşk ve duyguların gücünü sinematik bir atmosferde bir araya getirerek, izleyicilere duygusal bir yolculuk sunacak olan  3391 Kilometre filmi için heyecanı artırdı.

3391 kilometre filmi için imza gününde toplanıldı!