Acun, Down sendromlu gençleri sevindirdi!

Acun Ilıcalı, Down Sendromlu gençlerle kahve içti daha sonra ise özel davetle onları ağırlayacak.

Acun, Down sendromlu gençleri sevindirdi!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Dünya Engelliler Haftası kapsamında down sendromlu gençleri ziyaret ederek onlarla özel bir buluşma gerçekleştirdi. Ilıcalı, gençlerle sıcak bir sohbetin ardından kahve içip keyifli anlar yaşadı. Yoğun iş temposuna rağmen, down sendromlu gençlerin daveti üzerine bu özel buluşmayı kaçırmadan katılan Ilıcalı, gençlerin isteklerini yerine getirerek onları özel misafirleri olarak ağırlamaya karar verdi.

Ilıcalı, ziyaret sırasında duygusal anlar yaşayarak, "İşlerimden dolayı çok yoğun olduğumu biliyorsunuz, hatta kendi kızlarımı bile göremiyorum. Ama böyle bir davet geldiğinde hiç düşünmeden geldim. Bu gençlerle bir araya gelmek, onların masumiyetini görmek insanı mutlu ediyor. Güzel bir dünya hayal ediyorlar, umarım dünyada bu masumiyetin yansımalarını hep birlikte görürüz" dedi. Ilıcalı, aynı zamanda sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor'ın yapımcısı olarak da biliniyor. Gençlerin her konuda bilgi sahibi olduğunu vurgulayarak, "Survivor yarışmasını kim kazandı, kim kaybetti hepsini biliyorlar" şeklinde espri yaparak gençlerle olan iletişimini sürdürdü.

Ünlü televizyoncu, gençlerin kendisine özel istekleri olduğunu açıkladı ve "Yılbaşı çekimleri için hepsini davet ettim, özel misafirlerim olacaklar. maça gitmek istediler, hepsi farklı takımları tuttukları için ayrı ayrı statlara gideceğiz" dedi. Ilıcalı ayrıca, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'e övgü dolu sözler sarf ederek, "Sayın başkanımız benim tahmin edemeyeceğim bir proje yapmış, düşünürsün falan ama hayata geçirmek çok zor. O yüzden sayın başkanımızı ve emeği geçenleri tebrik ederim" ifadelerini kullandı.

Acun, Down sendromlu gençleri sevindirdi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?