Acun Ilıcalı polemiği gündeme oturdu!

Mehmet Ali Erbil'in son programında Acun Ilıcalı'ya yönelttiği çarpıcı sözler, televizyon dünyasında yeni bir polemiğin kapılarını aralıyor.

Acun Ilıcalı polemiği gündeme oturdu!

Ünlü televizyon sunucusu Mehmet Ali Erbil, son programında iş adamı ve Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı'ya yönelik dikkat çekici bir gönderme yaptı. Erbil, "Bak Burası Çok Önemli" programında şu ifadeleri kullandı:

"Acun, benden bir röportaj alabilmek için elinde mikrofonla kapımın önünde 1 saat bekliyordu. Son 3-5 yılda neler edindiğini düşünün: 2 ulusal kanal, 1 dijital platform, İngiltere'de 2 futbol takımı, 2 özel uçak, ve sayısını dahi bilmediğimiz lüks tekneler... Ben ise 50 yıldır televizyon dünyasının içindeyim, ne bir kanalım var ne de özel uçağım. Şimdi, kamuoyuna açıklıyorum. Eğer para aklama konuşulacaksa, hatırladığım kadarıyla Almanya'da elimde sadece 300 euro vardı, onu bile akladım gelmişim."

Erbil'in bu sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve kısa sürede gündemin zirvesine oturdu. İkilik ve rekabetin dozunu artıran bu sözler, televizyon dünyasında yeni bir polemiğin fitilini ateşlemiş gibi görünüyor.

Acun Ilıcalı polemiği gündeme oturdu!