Ahsen Eroğlu, kariyerinde büyük bir başarı elde etti! IMDb Starmetre'de...

TV ekranlarında en son Menajerimi Ara dizisiyle yer alan Ahsen Eroğlu IMDb Starmetre'de büyük bir rekor kırarak...

Ahsen Eroğlu, kariyerinde büyük bir başarı elde etti! IMDb Starmetre'de...

TV ekranlarında en son Menajerimi Ara dizisiyle yer alan Ahsen Eroğlu IMDb Starmetre'de büyük bir rekor kırarak yerli ve yabancı pek çok rakibini geride bıraktı.

IMDB Starmetre haftalık en başarılı oyuncu sıralamasını gösteriyor. Ülkemizde Demet Özdemir, Hande Erçel, Afra Saraçoğlu, Sıla Türkoğlu, Serenay Sarıkaya gibi popüler oyuncular bu listede birçok kez zirveye yerleşti ve kendi rekorunu zorladı.

11 MİLYON KİŞİ ARASINDA 560. OLDU!

Son haftada ise sürpriz bir isim, IMDb Türk oyuncular sıralamasında zirveye adını yazdırdı. 29 yaşındaki başarılı ve güzel oyuncu Ahsen Eroğlu, dünya çapında 11 milyon kişi arasında 560. sıraya yerleşerek IMDb Starmetre sıralamasında yerini aldı.

Bu gelişme, Eroğlu'nun kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadığını da gösteriyor. Hayranları bu habere çok sevinirken, genç yıldızın yabancı hayranlarının da arttığı gözlendi.

Kuzgun ve Menajerimi Ara dizilerinden sonra bir müddet televizyona ara veren Eroğlu, son olarak dijital yapımlardaki performansıyla göz doldurdu. Önce, Netflix'in Merve Kült filmi ve ardından Cem Yılmaz'ın Do Not Disturb filmindeki Suhal karakteriyle gönülleri fethetti güzel oyuncu.

Ahsen Eroğlu, kariyerinde büyük bir başarı elde etti! IMDb Starmetre'de...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?