Dilan Polat'ın son mektubu ortaya çıktı: "Bu iftirayı taşıyamıyorum"

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklandı. Cezaevinde zor zamanlar geçiren Polat, oğlunun doğum gününde yakınlarına ağlayarak bir mektup yazdı. Mektupta dikkat çeken ifadeler yer aldı.

Dilan Polat'ın son mektubu ortaya çıktı: "Bu iftirayı taşıyamıyorum"

Kara Para Aklama Soruşturmasında Tutuklanan Fenomen Dilan Polat ve Eşi Engin Polat'ın Mektubu

Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 12 şüpheli hakkında tutukluluğun devamı kararı verilmişti.

Cezaevinde zor günler geçiren Dilan Polat'ın yeni mektubu ortaya çıktı. Oğlu Milan Efe'nin doğum gününde yazdığı mektupta Dilan Polat'ın "Bu iftirayı kaldıramıyorum" demesi yeniden dikkat çekti.

"i_likechaos" hesabının paylaştığı mektupta fenomen ailesine "Odama arada girin, kahve için beraberce, beni anın. Bugün ayın 24'ü, oğlumun doğum günü. Ben yanında yokum" yazdı.

Dilan Polat'ın mektubunda şu ifadeler de yer aldı:

"Sizi çok seviyorum, hepinizi çok seviyorum. İnşallah üzülmüyorsunuzdur. Dağılsanız bile inşallah çıkarsam hepinizi kanatlarım altına alacağım. Sizi çok özledim. Kokunuz geliyor burnuma mis gibi kokunuz. Gözlerimden yaşlar dökülüyor şu an oluk oluk. Bana hep dua edin. Çocuklarımı görmeye gidin ne olur."

Dilan Polat'ın son mektubu ortaya çıktı: "Bu iftirayı taşıyamıyorum"

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?