Doktor Ender Saraç'ın eşinden istismar iddiaları

Ünlü doktor Ender Saraç'ın eşinden yok artık dedirten açıklamalar geldi. İşte detaylar..

Doktor Ender Saraç'ın  eşinden istismar iddiaları

Televizyon programlarıyla tanınan Doktor Ender Saraç'ın ailesi, çocuğuna yönelik cinsel istismar iddialarıyla sarsıldı. Saraç'ın eşi Benan Saraç, avukatı Yücel Önder aracılığıyla  yaptığı açıklamada, eşini eş cinsel olduğunu öğrendikten sonra yaşananları detaylandırdı.

Önder, Benan Saraç'ın, 2018 yılında eşinin eş cinsel olduğunu öğrenmesinin ardından yaşananları anlattı. İddialara göre, Ender Saraç, çocuğuna kokuyorsun diyerek banyoya sokuyor ve bu durum çocuğun rahatsız olmasına neden oluyor. Avukat, Benan Saraç'ın, eşi Ender Saraç'ın eş cinsel ilişkiler yaşadığına dair şoförüyle olan ilişkisine dair bilgileri tespit ettiğini iddia etti. Benan Saraç'ın avukatı Yücel Önder, çocuğun yaşadığı tacizlere dayanamayarak okulun rehberlik servisinden yardım istediğini fakat okulun olaya gereken şekilde müdahale etmediğini ifade etti. Önder, çocuğun babasının tavrını anlayarak aile grubuna bir mesaj attığını ve bu durumun ardından Ender Saraç'ın uzaklaştırma kararı aldırdığını belirtti.

Sosyal medyada dolaşan iddia edilen videoların, Ender Saraç'ın eş cinsel ilişkilerine dair olduğunu savunan Önder, bu görüntülerin mahkemeye sunularak delil olarak kullanılacağını ifade etti. Ender Saraç ise suçlamalara avukatı aracılığıyla yanıt verdi. Saraç, eşinin bu iddiaları boşanma sürecini etkilemek amacıyla kullandığını iddia ederek, görüntülerin montaj olduğunu ve mahkemenin gizlilik kararı ve yayın yasağı getirdiğini belirtti. Benan Saraç'ı aleyhine alınan koruma tedbir kararı sebebiyle konuşamayan Benan Saraç'ın çocuğunu kullanarak şantaj yapmaya çalıştığını öne sürdü.

 

Doktor Ender Saraç'ın eşinden istismar iddiaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?