Güven Hokna: "Hazar Ergüçlü Kusursuz Oynuyor"

Güven Hokna, "Yaprak Dökümü" dizisinin Hayriye Hanım'ı olarak tanınan bir fenomen, "Aramızda Kalmasın" adlı programa katıldı.

Güven Hokna: "Hazar Ergüçlü Kusursuz Oynuyor"

'Ağzımızın tadı bozulmasın' repliğiyle ünlü olan usta sanatçı, rol arkadaşları Halil Ergün ve Bennu Yıldırımlar ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti. "Halil ve Bennu ile hep görüşüyoruz. Biz gerçek bir aileydik. Hiç tartışma yaşamadık, birbirimize ters davranmadık" dedi.

KARAVAN OYUNCULUĞU VAR

Güven Hokna, setlerde teknik donanımın ilerlemesiyle birlikte maneviyatın kaybolduğunu ifade etti. "Ben karavanları pek sevmem. Kırsal alanda çalışırken ihtiyaç halinde kullanılan bir araçtır. Bazı oyuncular onu keyif için kullanır. Öyle oyuncular var ki partnerini karavanına sokmaz. Sonra kaprisler başlar. Benim böyle kaprislerim yok. Bazen parasız işler de yapmışımdır. Karavan oyunculuğu ve gerçek oyunculuk var. Karavan oyuncuları ağır basıyor" diye konuştu.

O NE YAPACAĞINI BİLİR

Usta sanatçı, genç oyunculardan Hazar Ergüçlü'yü en çok beğendiğini söyledi. Hokna, "İnci Taneleri" dizisinde Dilber karakterini canlandıran Ergüçlü'ye övgüler yağdırdı: "Hazar Ergüçlü'ye ne yapacağını söylemenize gerek yok, o ne oynayacağını bilir. Hiç kusursuz, çok beğeniyorum."

Güven Hokna: "Hazar Ergüçlü Kusursuz Oynuyor"