Hasan Can Kaya 20 milyon TL'lik lüks aracıyla gündemde!

Hasan Can Kaya, 20 milyon TL'lik lüks aracı ve Exxen'e transferi ile gündemde! Başarılı şovmen ünlü olma çabası olmadığını ve mahremiyetini koruma konusundaki rahatsızlığını dile getiriyor.

Hasan Can Kaya 20 milyon TL'lik lüks aracıyla gündemde!

Hasan Can Kaya, son zamanlarda Exxen'e transferi ve 20 milyon TL'lik lüks aracıyla gündemde kendine geniş bir yer edindi. 'Biz Bize' programına katılan Kaya, ünlü olma çabasının olmadığını ve mahremiyetini önemseyen biri olduğunu vurguladı. Programın her bölümüyle konuşulan isim haline gelen Hasan Can Kaya, son olayıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. A Para'da Sinan Özedincik ile Merve Yurtyapan'ın sunduğu Biz Bize programına katılan Kaya, yaşadığı rahatsızlığı dile getirdi.

"Ünlü olma çabam hiç olmadı. Benim için iş konuşur her zaman" diyen Hasan Can Kaya, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Yalnız bir adam oldum, fakat yalnızlık çekmiyorum. Evli olmadığım için bir ilişkide yakalansam bile arkasında dururum, bu durumu göze sokmak istemem. Lüks bir araçla haber olmak beni rahatsız etti. Ben mahremiyeti seven biriyim.”  Hasan Can Kaya'nın açıklamaları, gündemdeki ismin ünlülük peşinde olmadığını ve özel hayatına verdiği değeri bir kez daha vurguluyor.

Hasan Can Kaya 20 milyon TL'lik lüks aracıyla gündemde!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?