İkizlerin ismi belli oldu! İdo Tatlıses açıkladı

Bir süredir baba olmaya hazırlanan İdo, ikiz oğullarının ismini açıkladı. İşte o isimler..

İkizlerin ismi belli oldu! İdo Tatlıses açıkladı

Türkiye'nin sevilen çiftlerinden İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, heyecanla beklenen ikiz bebeklerinin isimlerini açıkladı. Ünlü çift, hamilelik sürecinde büyük bir sabırla bekledikleri ikiz erkek bebeklerine ailelerinden gelen özel isimleri seçti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Altı aylık hamile Yasemin Şefkatli, doktorunun ocak ayında gerçekleşeceğini söylediği doğuma Türkiye'de hazırlıklarını sürdürüyor. Güzel anne adayı, doğumun normal veya sezaryen olup olacağına doktorun karar vereceğini belirtti.

Çiftin özel anlarından biri ise  bebeklerinin isimlerini belirlerken yaşandı. İdo Tatlıses, erkek bebeklerinden birine kendi babası, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in adını verecek. Diğer ikizi ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin ismini verecek. 

İdo Tatlıses için Yasemin hanım, baba olmanın sorumluluklarıyla ilgili sorulara, "İdo'nun saçları beyazladı. Benden daha çok yorgun. Bizim için biraz zor bir süreç. İdo da benim gibi çok mutlu ve heyecanlı, bakalım bekliyoruz" şeklinde cevap verdi. Ünlü çiftin heyecanla beklenen bebekleri, ailenin büyüklüğüne yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. İkizlerin dünyaya gelmesiyle birlikte, Tatlıses ve Şefkatli aileleri arasındaki sevgi ve dayanışma daha da güçlenecek gibi duruyor.

İkizlerin ismi belli oldu! İdo Tatlıses açıkladı