Kan Çiçekleri’nin başrollerinden şikayet açıklaması

Kan Çiçekleri dizisinin başrol oyuncuları Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş, önemli açıklamalarda bulundu.

Kan Çiçekleri’nin başrollerinden şikayet açıklaması

Kan Çiçekleri'nin Dilan'ı Yağmur Yüksel, sosyal medyada hakkında hakaret içerikli paylaşım yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunurken, dizideki partneri Barış Baktaş da bir son dakika açıklamasında bulundu.

Dizinin başarısında önemli bir katkısı bulunan genç ve güzel oyuncu, hakkında yapılan rahatsız edici paylaşımlar karşısında sessizliğini bozarak, avukatı vasıtasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. İşte, Kan Çiçekleri'nin Dilan'ı Yağmur Yüksel'in sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştığı o mesaj!

"Son zamanlarda şahsıma yönelik sadece basit şekilde hakaret olarak nitelendirilmeyecek söylem ve sözlere hayretle üzülerek şahit olmaktayım. Bu süreçte kalplerin ne kadar kötüleşebileceğini gördükçe yüzümü iyi kalplere ve sevenlerime çevirdiğimi bilmenizi isterim. Bununla beraber tüm bu hakaretlere karşı avukatın Volkan Alkılıç aracılığıyla Cumhuriyet Başsavcılığı ve mahkemelerimiz nezdinde hukuki girişimlerimizi başlattığımızı tüm bu yapılanların Türk yargısı nezdinde cezasız kalmayacağına inancımla kamuoyuna saygıyla sunarım."

Bu gelişmenin üzerine, Kan Çiçekleri’nin Baran’ı Barış Baktaş’tan da şu paylaşım geldi:

“Sosyal medya üzerinden özel hayatıma kişiliği ve kişiliğime karşı yapılan tüm olumsuz söz ve eylemlere karşı mesleğin bir gerekliliği görerek bugüne kadar sessiz kalmayı tercih ettim. Ancak sosyal medyayı kirleten, suç teşkil eden eylemlerini ısrarla devam eden bazı kişiler hakkında hukuk kurallarının işletilmesinin biri zorunluluk haline geldiğini üzerek görmekteyim.

Böyle bir durumda bile gülümsemeye devam etmemizi sağlayan iyi kalpli, sevgisini yüreğimizde hissettiğimiz siz sevenlerime borçlu olduğumu göstermek adına da sosyal medyanın suç ortamı olmaktan arındırılması ve suç işleyenlerin eylemlerinin cezasız kalmaması için tüm yasal haklarımı kullanma kararı aldığımı açıklamak isterim. Bu hususta kıymetli hukuk danışmanların ve ekibinin gereğini yerine getireceğine inancım sonsuzdur. Saygı ve sevgilerimle.”

Kan Çiçekleri’nin başrollerinden şikayet açıklaması