Meğer evliymiş. Kocasını sır gibi sakladı!

Bir süre önce suç örgütüne üye olması nedeniyle tutuklanan Nihal Candan meğer evliymiş. Peki kocası neden yanında değil.

Meğer evliymiş. Kocasını sır gibi sakladı!

Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin şaşırtıcı bir detayı ortaya çıktı. Tutuklanan Nihal Candan'ın, 4 ay önce gerçekleşen gizli bir evlilik yaptığı ortaya çıktı. Nikah görüntüleri ise dikkat çekici detaylar içeriyor.

Nihal Candan'ın 28 Temmuz'da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile evlendiği öğrenildi. Nihal Candan, evliliği hakkında herhangi bir paylaşım yapmamıştı. Nikah görüntülerine göre, Candan kardeşlerin anne ve babası nikah şahitleri olarak yer aldı.

Bu olayın ardından tutuklanan Nihal Candan'ın eşi, gözaltı süreci boyunca evdeydi ve serbest bırakıldıktan sonra sessizliğe gömüldü. Mehmet Faruk Çiçek, bu süreçte eşini yalnız bırakmış ve hiçbir zaman yanında görülmemişti.

Suç örgütüne üyelik suçlamalarıyla gündeme gelen Nihal Candan'ın sürpriz evliliği, kamuoyunda şaşkınlık yaratmış durumda. Olayın detayları ve suçlamalarla birlikte tutuklanan çiftin duruşması merakla bekleniyor.

Meğer evliymiş. Kocasını sır gibi sakladı!