Miss Turkey güzeli evleniyor!

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen, uzun süredir birlikte olduğu İngiliz sevgilisi Chris Bann ile evlenmeye karar vererek hayatının yeni bir başlangıcına evet dedi.

Miss Turkey güzeli evleniyor!

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen, uzun süredir birlikte olduğu İngiliz sevgilisi Chris Bann ile evlenmeye karar verdi. Güzel manken, sevgilisiyle romantik bir pikniğe çıktıkları sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaştı: Chris, Aslı'ya evlenme teklif etti ve Aslı Sümen de mutlulukla 'evet' yanıtını verdi.

Aslı Sümen, sevinçli anlarını sosyal medya hesabından paylaşarak, "Hayatımın aşkına en kolay evet. Bu yıl biterken 2023 yılından en büyülü anı paylaşmak istedim. Chris bana ilk yıl dönümümüzde evlenme teklifi etti. Hayır, planlı değildi, beyaz giymiş olmam tamamen bir tesadüf. İşte hayatımın en güzel anlarından biri" ifadelerini kullandı.

Miss Turkey tacını 2017 yılında kazanan Aslı Sümen, daha önce ikinci seçilmiş ve ardından Itır Esen'in tacını alarak birinci olmuştu. Şimdi ise hayatının yeni bir dönemine evlilikle adım atıyor.

Miss Turkey güzeli evleniyor!