Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ndan ‘Yargı’ setinde dans şov

Kanal D'de yayınlanan 'Yargı' dizisinin Ilgaz ve Ceylin'i, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ndan eğlenceli bir video geldi. #IlCey çiftinin yeni dans görüntülerini izlemek için haberimize tıklayın.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ndan ‘Yargı’ setinde dans şov

Kanal D'de yayınlanan 'Yargı' dizisinin Ilgaz ve Ceylin'i, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ndan eğlenceli bir video geldi. 

Yargı’nın IlCey’i yani Ilgaz ile Ceylin’i, ekranların en sevilen dizi çiftlerinden biri. Ay Yapım imzalı Yargı dizisi bu yıl 3 ve son sezonuyla Kanal D’de izleyici karşısına çıkıyor. Her bölümü gerilim, dram ve duygu yüklü olaylarla geçen heyecan ve aksiyonun bir an olsun bitmediği dizinin setinden de renkli görüntüler paylaşılıyor.

Dizinin Ceylin’i (Pınar Deniz) ve onun biricik eşi Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), gerçek hayatta da oldukça iyi iki arkadaşlar. Yargı dizisinin her kutlamasında birlikte sahneye çıkarak gerek bir şarkıda düet yapan, gerek dans hünerlerini sergileyen IlCey çifti, bu kez de denize sıfır bir alanda dans etti.

Yargı setinden gelen IlCey dansı kısa sürede sosyal medyada yayılarak viral oldu. İkilinin hayranları ve Yargı dizisi izleyicileri, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun birlikte şarkı söyleyip dans ettikleri bu görüntülere bayıldı.

İşte, o anlar…

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ndan ‘Yargı’ setinde dans şov