Polat çifti cezaevinde ibadet etmeye başladı!

Polat çiftinin avukatı olan Hüseyin Kaya'nın yaptığı açıklamada, Dilan Polat'ın Kur'an-ı Kerim okumaya ve Engin Polat'ın da namaza başladığı aktarıldı.

Polat çifti cezaevinde ibadet etmeye başladı!

Dilan Polat ile Engin Polat soruşturması devam ederken, çiftin avukatı Hüseyin Kaya'dan yeni açıklamalar geldi. Tutuklu yargılanan ve şu anda cezaevinde olan Engin Polat'ın cezaevinde namaza başladığını belirten Avukat Hüseyin Kaya, Dilan Polat'ın da Kur'an-ı Kerim'den İnşirah Suresi'ni okuduğu bilgisini verdi. 

Cezaevine girdikten sonra Engin Polat ve Dilan Polat'ın değiştiklerini öne süren Kaya, çiftin artık çok farklı olduklarını söyledi. Engin Polat'ın cezaevinde tek kişilik hücrede kaldığını söyleyen Kaya, bunun ona büyük tecrübe katacağının altını çizdi. 

Engin Polat'ın popüler olmaktan pişman olduğunu dile getirdiğini aktaran Avukat Kaya, kendisinin asgari ücretle geçinen ve ailesi ile huzur içerisinde yaşayan biri olmayı dilediğini söylediğini belirtti. Avukat Kaya son olarak Engin Polat'ın vergi borcuna ilişkin olarak ise, hiçbir şekilde bunu ödeyemeyeceğini düşündüğünü iletti.

Polat çifti cezaevinde ibadet etmeye başladı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?