Seray Kaya: Kaan Yıldırım çok konforlu bir partner

Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin rolüyle ünlenen; daha sonra Kuruluş: Osman, Mahkum ve Bir Küçük Gün Işığı gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Seray Kaya, yeni projesi ve partneri Kaan Yıldırım hakkında konuştu.

Seray Kaya: Kaan Yıldırım çok konforlu bir partner

Seray Kaya, geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Ünlü oyuncu, yeni projesi hakkında, "Seyirciyle buluştuk. Güzel bir hikaye, severek kabul ettim. Mahalle işi, Tarlabaşı'nda geçiyor" dedi.

"Çekimlerde zorlanıyor musunuz?" sorusuna Kaya, "Zorlanmıyorum. İki gün repo veriyoruz, beş gün 12'şer saat çalışıyoruz. Elbette yoruluyoruz ama keyifle olduğu için sete koşarak gidiyorum" cevabını verdi.

"Partneri Kaan Yıldırım'la ilgili soru üzerine güzel oyuncu, "Bu iş sayesinde tanıştık. Çok konforlu partner. Onunla olduğum için mutluyum. Elimizden geleni yapıyoruz. Sonuç ne olursa olsun herkes bu işte olduğu için mutlu" ifadelerini kullandı.

Seray Kaya, "Yazın planınız var mı?" sorusunu, "Plan yapıyorum ama kişisel hayatımız düzensiz olduğu için tutmuyor bazen. Üç ay yurt dışında İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Tabii reddedemeyeceğim proje gelirsem gidemem" şeklinde yanıtladı.

Seray Kaya: Kaan Yıldırım çok konforlu bir partner