Serenay Sarıkaya, eski aşkını takipten çıkmadı: İlişkilerde dostluk devam ediyor!

Serenay Sarıkaya'nın geçmişteki ilişkisi hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Oyuncu, şu anda gözlerden uzak bir ilişki yaşıyor olsa da, geçmişteki aşkları hala konuşuluyor.

Serenay Sarıkaya, eski aşkını takipten çıkmadı: İlişkilerde dostluk devam ediyor!

Şu anda Mert Demir ile gizli bir aşk yaşayan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'nın daha önce Çağatay Ulusoy, Kerem Bürsin, Cem Yılmaz ve Umut Evirgen gibi isimlerle ilişkisi olduğu biliniyor.

Instagram'da 10 milyondan fazla takipçisi olan 31 yaşındaki Sarıkaya'nın, eski sevgililerini hala takip ettiği ortaya çıktı. Bu ayrıntı sosyal medyada gündem oldu ve TV 8'de Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval'ın sunduğu 'Aramızda Kalmasın' programına konu oldu. Programın konuğu Murat Özarı, şunları söyledi: “Bu kadar medeni olmasından dolayı kendisini alkışlıyorum. Niye takipten çıkıyorsunuz kardeşim, o kadar gereksiz bir şey ki! Her ayrılan düşman olarak mı ayrılıyor? Hayır! Eski sevgilimi takip etmemi dert edecek kişi hayatıma girmesin. Serenay'a helal olsun, bu medeniliği kendisine yakıştırdım.”

Programın diğer konuğu Hanzade Durmuş ise "Bence eski sevgiliyi takipte kalmak gerçekten unuttuğunun göstergesi. Yani demek ki eski sevgilini görmek sende bir yara açmıyor... Zaten bakmak isteyen bakar, bunu hepimiz biliyoruz. 'Ben takipten çıkayım ama sürekli başka hesaplardan eski sevgilime bakayım' gibi. Serenay'ın eski sevgililerini takip ediyor olması medeni ayrıldığını, geçmişinden utanmadığını gösteren özgüvenli bir hareket" dedi.

Sunucu Müge Dağıstanlı da "Bir insanın eski sevgilisini takipten çıkması, ona iyi ya da kötü, hâlâ bazı duygular beslediği anlamına geliyor. Eğer takipten çıkmıyorsan 'benim için sıfırsın' demek. Çünkü gıcık olmak bile hâlâ aklının ve kalbinin o insanda olduğunun göstergesi" dedi ve ekledi: Serenay'ın hâlâ takip ettiği eski sevgililerinden Umut Evirgen ve Cem Yılmaz, onu takipten çıkmış. Kerem Bürsin ve Çağatay Ulusoy ise hâlâ Serenay'ı takip ediyor. Alina Boz, eşi Umut Evirgen'in Serenay Sarıkaya'yı takip etmesinden pek hoşlanmamıştı zaten.

Güzel oyuncun bu hareketi sosyal medya kullanıcılarından da yorum aldı:

  • Serenay Sarıkaya eski sevgililerini hala takip ediyormuş. O sırada 5 dakika geç cevap yazan sevgilimi engellemeye giden ben...
  • Engellemek ergence bir hareket zaten.
  • Serenay müthiş birisi, eski sevgililerini takipten çıkarmakla bile uğraşmıyor!
  • Ayrıldığım saniye LinkedIn'den bile engelliyorum...
Serenay Sarıkaya, eski aşkını takipten çıkmadı: İlişkilerde dostluk devam ediyor!