Survivor kim aday oldu 1 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star’da 1 Nisan Pazartesi akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve ilk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar…

Survivor kim aday oldu 1 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star bu akşam yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Açlık ve özlemle mücadele eden yarışmacılar yeni bir dokunulmazlık oyununda zorlu bir parkurda mücadele etti. Peki, haftanın dördüncü oyununu hangi takım kazandı? 

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 1 Nisan 2024?

Adaya son veda eden isim mavi takımdan Aysu olmuştu. Seyirciler bu haftanın eleme adayları kimler olacak merak ediyor. Adım adım finale yaklaşırken yarışmacılar kanının son damlasına kadar parkurlarda mücadele ediyor. Cumartesi akşamı oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası ilk eleme adayı Hakan olmuştu. İşte, Pazartesi akşamı ikinci oyunu kazanan takım…

Yarışmacılar aralarından bir isim çıkarmamak için bu mücadeleyi kazanmayı çok istiyordu. Yeni oyun bir kum parkuru ve sonda atışlardan ibaretti. En sondaki atışları daha önce yapan kişi takımına bir puan kazandırdı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda yiyecek ödülü de alacak. 

Çekişmeli geçen mücadeleyi kazanan takım 12-10 skorla Mavi Takım oldu.

Survivor kim aday oldu 1 Nisan 2024?

Yarışmayı kaybeden takım, akşam konseyde oylama yaptı. Daha fazla adı çıkan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı oluyor. Haftanın dört adayı gelecek günlerde düello oyununda yarışacak. İlk gitme adayı Hakan olmuştu. Peki, Survivor’da bu haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 

Haftanın 2. eleme adayı az Sercan oldu.

Survivor kim aday oldu 1 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?