Survivor kim aday oldu 2 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star’da 2 Nisan Salı akşamı haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve ilk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar…

Survivor kim aday oldu 2 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star bu akşam yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Açlık ve özlemle mücadele eden yarışmacılar yeni bir dokunulmazlık oyununda zorlu bir parkurda mücadele etti. Peki, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 2 Nisan 2024?

Adaya son veda eden isim mavi takımdan Aysu olmuştu. Seyirciler bu haftanın eleme adayları kimler olacak merak ediyor. Adım adım finale yaklaşırken yarışmacılar kanının son damlasına kadar parkurlarda mücadele ediyor. Bu haftanın ilk iki eleme adayı Hakan ve Sercan olmuştu. İşte, Salı akşamı 3. oyunu kazanan takım…

Yarışmacılar aralarından bir isim çıkarmamak için bu mücadeleyi kazanmayı çok istiyordu. Yeni oyun oldukça zorlayıcı bir parkurdu. En sondaki atışları daha önce yapan kişi takımına bir puan kazandırdı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda yiyecek ödülü de aldı. 

Çekişmeli geçen mücadeleyi kazanan Kırmızı Takım oldu.

Survivor kim aday oldu 2 Nisan 2024?

Yarışmayı kaybeden mavi takım, akşam konseyde oylama yaptı. Daha fazla adı çıkan yarışmacı gitme adayı oluyor. Haftanın dört adayı gelecek günlerde düello oyununda yarışacak. Bu hafta eleme adayları Hakan ve Sercan olmuştu. Peki, Survivor’da bu haftanın 3. eleme adayı kim oldu? 

Haftanın 3. eleme adayı Poyraz oldu.

Survivor kim aday oldu 2 Nisan 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?