Survivor kim aday oldu 25 Mart 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star’da 25 Mart Pazartesi günü dokunulmazlığı kazanan takım ve sonrasında haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar…

Survivor kim aday oldu 25 Mart 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star bu akşam yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Açlık ve özlemle mücadele eden yarışmacılar yeni bir dokunulmazlık oyununda zorlu bir parkurda mücadele etti. Peki, haftanın ikinci oyununu hangi takım kazandı? 

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 25 Mart 2024?

Adaya son veda eden isim kırmızı takımdan Bozok olmuştu. Haftanın ilk eleme adayları; Aleyna ile Aysu olmuştu. Pazartesi akşamı haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İşte, kazanan takım…

Yarışmacılar aralarından bir isim çıkarmamak için bu mücadeleyi kazanmayı çok istiyordu. Yeni oyun havuz üzerinde kurulan denge çubuğunda sallanırken denge kurma üzerineydi. Suya daha geç düşen takımına bir puan kazandırdı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda ödül de alacak. 

Çekişmeli geçen mücadeleyi kazanan 12-10 skorla Kırmızı Takım oldu.

Survivor kim aday oldu 25 Mart 2024?

Yarışmayı kaybeden mavi takım, akşam konseyde oylama yaptı. Daha fazla adı çıkan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı oluyor. Peki, Survivor’da bu haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? 

Haftanın üçüncü eleme adayı Berna oldu.

Survivor kim aday oldu 25 Mart 2024? Dokunulmazlığı kim kazandı?