Survivor'da duygusal anlar! Gizem ve Yağmur veda etti

Survivor All Star yarışmasında, yarışmacılar zaman ve rakipleriyle mücadele ederken bazen talihsiz kazalar yaşayabiliyor. Gizem Memiç ve Yağmur Banda da yaşadıkları sakatlık nedeniyle Survivor'dan diskalifiye olmak zorunda kaldılar. Arkadaşlarıyla vedalaşırken, adaya gelen yeni yarışmacılar da gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor'da duygusal anlar! Gizem ve Yağmur veda etti

Dünyanın en zor yarışması Survivor'da olayların ardı arkası kesilmiyor. Gizem Memiç ve Yağmur Banda yaşadıkları sakatlıktan ötürü yarışmaya devam edemeyecekler. Acun Ilıcalı, 2 kadın yarışmacının eksilecek olması nedeniyle Survivor All Star’da iki hafta erkek elemesi olacağını söyledi.

SURVIVOR’A VEDA EDERKEN GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Gizem ve Yağmur adaya gelerek arkadaşlarıyla vedalaştı. Gözyaşlarına boğulan yarışmacıların durumu arkadaşlarını da üzdü.

O anlar sosyal medyada gündem oldu.

2 YARIŞMACININ SURVIVOR SERÜVENİ SONA ERDİ

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada 2 yarışmacının sakatlıkları nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini belirtmişti.

AYAĞI ALÇIYA ALINDI

Survivor All Star yarışmasında çıktığı mücadelede sakatlanarak kendini yerde bulan Yağmur Banda'ya ilişkin açıklamada bulunan Acun Ilıcalı şu ifadeleri kullanmıştı:

"Yağmur'u MR'a yolladık, ilk incelemelerde daha pozitif gözükmesine rağmen MR incelemesinde, bileğinde kırık oluştuğu ortaya çıktı. Bu da maalesef Survivor için bir kayıp daha demek. Sevgili Yağmur da Survivor All Star'a devam edemeyecek. Ayağı alçıya alındı şu anda"

ACUN ILICALI'DAN ÜZEN AÇIKLAMA: “İKİSİ DE ARTIK YOKLAR!”

Ada konseyinde açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, Gizem Memiç için şunları söylemişti:

"Sevigili Gizem Memiç Survivor All Star'a devam edemeyecek. Maalesef dizindeki hasar beklediğimizden ve tahmin ettiğimizden de çok ve son ana kadar acaba dememize rağmen gelen rapora göre Gizem'in yarışamayacağı yönünde. Kırmızı takım için tabii ki çok büyük bir kayıp hatta şu sözünü de unutmayacağım; Survivor'da benim kadar burada kalmak isteyen kimse yok diyordu. O kadar burayı seviyor, mücadele ediyor ve yaşıyordu. Çok geçmiş olsun kendisine. Sevgili Yağmur'da Survivor'a devam edemeyecek. Umutla beklenen iki yarışmacımızın ikisinden de kötü haberler aldık. İkisi de artık yoklar."

Survivor'da duygusal anlar! Gizem ve Yağmur veda etti