Ünlü çift BAE'nin tadını çıkardı!

Fransa'nın Lille futbol takımında başarıyla forma giyen Yusuf Yazıcı ve ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Birleşik Arap Emirlikleri'nde geçirdikleri keyifli turistik gezisi, soygun olayının ardından çıkan olumsuzluklara rağmen renkli anlar sunuyor.

Ünlü çift BAE'nin tadını çıkardı!

Türk futbolcu Yusuf Yazıcı ile ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Lille'deki evleri son günlerde hırsızların hedefi olmuş, bu olay sonucunda çiftin pasaportları da çalınmıştı. Çift, bu sıkıntılı durumu atlatarak yeni pasaportlarını çıkardı ve bir turistik gezi için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti.

Fransa'nın Lille futbol takımında başarılı bir kariyere sahip olan Yusuf Yazıcı ile güzellik ve yetenekleriyle tanınan Melisa Aslı Pamuk, Birleşik Arap Emirlikleri'nde keyifli bir zaman geçiriyor. Çift, Şeyh Zayid Camii önünde çektikleri fotoğrafla hayranlarına selam verdi. Hırsızlık nedeniyle Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz hafta galası yapılan 'Kadınlara Mahsus' adlı projesinin galasına, yeni pasaportunun henüz çıkmamış olması nedeniyle katılamamıştı. Çiftin şu anki durumu, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Ünlü çift BAE'nin tadını çıkardı!