Ünlü isim karlar altında evlendi

New York'un Hudson Vadisi'nde gerçekleşen düğün büyüledi.

Ünlü isim karlar altında evlendi

Ünlü oyuncu Josh Radnor, hayatının aşkı olarak gördüğü 49 yaşındaki Jordana Jacobs ile kar altında gerçekleşen romantik bir düğünle dünyaevine girdi. Radnor, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu mutlu anı takipçileriyle paylaştı. Düğün, Hudson Vadisi'ndeki özel bir mülkte, bembeyaz kar taneleri altında gerçekleşti. Radnor, Instagram'da düğün pozlarını paylaşarak, "Hafif bir kar fırtınasında, mutluluk dolu bir hafta sonuydu" ifadeleriyle takipçilerine sürpriz bir haber verdi.

Radnor, paylaşımında eşine duyduğu sevgiyi dile getirerek, "Bu olağanüstü kadına 'karım' diyebilecek kadar şanslı olduğuma inanamıyorum" dedi. Düğün töreninde özel yeminlerle birbirine bağlanan çift, romantik atmosferin tadını çıkardı. Ünlü oyuncu, özel yeminlerinde neden 49 yaşına kadar beklediğini de açıkladı. Yeşil gözlü sevgilisi Jordana'ya hitaben, "Şu ana kadar evlenmedim, çünkü seni bekliyordum" ifadelerini kullandı.

Düğün haberine sosyal medyadan binlerce beğeni ve mutluluk dileği yağarken, Radnor, bu özel anı takipçileriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Romantik törenin detayları ve çiftin mutluluğu, hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Ünlü isim karlar altında evlendi